SEAT: KSZYSZTOF TKACZYK AWANSOWAŁ W IMC

Krzysztof Tkaczyk (39 l.) został mianowany zastępcą Dyrektora ds. Sprzedaży Flotowej i Marketingu w firmie Iberia Motor Company S.A., która jest generalnym importerem aut marki Seat w Polsce.

Głównym zadaniem na nowym stanowisku będzie przygotowanie strategii w obszarze sprzedaży dla firm, współpraca z głównymi partnerami (firmy CFM, instytucje finansowe) oraz kluczowymi klientami. Ważnym działaniem będzie też rozwijanie sprzedaży flotowej w sieci Dealerskiej Seata w Polsce.

Krzysztof rozpoczął pracę w Grupie Iberia Motor Capital Group (IMCG) w 2005 roku. Przez ostatnie 5lat pełnił funkcję Marketing Managera, a następnie zastępcy Dyrektora ds. Marketingu. Wcześniej pracował jako Project Manager w dziale rozwoju. Jego główne doświadczenia zawodowe związane są z marketingiem i trwają już 17 lat, czyli początku swojej kariery zawodowej. Z motoryzacją Krzysztof związany jest od blisko 13 lat.

Krzysztof z wykształcenia jest ekonomistą – uzyskał tytuł magistra na wydziale ekonomii Uniwersytetu Warszawskiego.

Krzysztof w wolnym czasie aktywnie uprawia sporty, pasjonuje się wyścigami i rajdami samochodowymi, jest także wielbicielem kina oraz muzyki.

Więcej informacji: site.seat.pl