SEAT: LEON CUPRA – PAKIETY ORANGE, BLACK LUB WHITE LINE

cupra1

SEAT w swoim najmocniejszym modelu Leon CUPRA 280 skupia się na osiągach, codziennej praktyczności i przyciągającym wzrok wyglądzie.

Teraz design “sportowca” może wyróżniać się jeszcze bardziej dzięki pakietom Orange Line, Black Line lub White Line.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Co otrzymuje się we wspomnianych pakietach? Elementy nadwozia i wyposażenia w trzech charakterystycznych kolorach. I tak:

– CUPRA ORANGE LINE: lusterka boczne, napis CUPRA, obramowanie osłony chłodnicy, boczne spojlery z tyłu, zaciski hamulców z logo CUPRA i 19-calowe aluminiowe felgi lakierowane w kolorze Cup Racer Orange (niedostępne dla aut w kolorze Emocion Red).

cupra2

– CUPRA BLACK LINE: lusterka boczne, napis CUPRA, obramowanie osłony chłodnicy, boczne spojlery z tyłu i 19-calowe aluminiowe felgi lakierowane w kolorze czarnym, czerwone zaciski hamulców z logo CUPRA (niedostępne dla aut w kolorze Midnight Black).

– CUPRA WHITE LINE: lusterka boczne, napis CUPRA, obramowanie osłony chłodnicy, boczne spojlery z tyłu i 19-calowe aluminiowe felgi lakierowane w kolorze białym, czerwone zaciski hamulców z logo CUPRA (niedostępne dla aut w kolorze Nevada White).

Pakiety dostępne są dla mocniejszej wersji Leona CUPRA z 280-konnym silnikiem w cenie 979 złotych.

Dzięki nim Leon CUPRA 280 zyskuje nową „twarz” i więcej sportowej charakterystyki. W klasycznej czerni, świetlistej bieli lub wyścigowej pomarańczy każdy poczuje się wyjątkowo i pozna prawdziwy charakter SEAT-a. Już dziś Leon CUPRA może odzwierciedlać osobowość kierowcy.

cupra3