SEAT: TAŃSZE CZĘŚCI ZAMIENE DO STARSZYCH MODELI

Wraz z ciągłym wzrostem liczby samochodów na naszych drogach zwiększa się również zapotrzebowanie na części zamienne. Właśnie z tego powodu Seat wychodzi z nową inicjatywą nie zapominając o użytkownikach starszych pojazdów, dzięki której serwisowanie auta może stać się tańsze przy zachowaniu wysokiej jakości i bezpieczeństwa.

Seat wprowadza na rynek zupełnie nową i niezależną linię części zamiennych Seat Economy Parts. Nowy produkt jest doskonałym uzupełnieniem Oryginalnych Części Zamiennych i Oryginalnych Regenerowanych Części Zamiennych marki.

Części Zamienne Seat Economy Parts produkowane są według specyfikacji pozwalającej na uzyskanie optymalnego stosunku jakości do ceny. Adresowane są do właścicieli pojazdów 5-letnich i starszych, czyli obecnie produkowanych do 2006 roku. Oryginalne części zamienne oferowane są w cenach niższych nawet o 40 procent.

Seat w przeciągu najbliższych miesięcy zamierza rozszerzyć znacząco wachlarz części poczynając od piór wycieraczek, akumulatorów, klocków i tarcz hamulcowych na amortyzatorach, układach wydechowych, katalizatorach i filtrach cząstek stałych kończąc.

W ten sposób firma pragnie dać właścicielom aut wybór: produkty rzemieślnicze albo powstałe w oparciu o technologię i bogate doświadczenie produkty linii Economy Parts.