SEAT: TRWA JESIENNA PROMOCJA W SERWISACH

Sieć Autoryzowanych Serwisów Seata, jak co roku zaprasza wszystkich klientów, aby przygotowali swoje auta do sezonu zimowego i skorzystali z przygotowanych dla nich szeregu promocji. Hasło przewodnie jesiennej kampanii to: “Można lepiej, można taniej!”.

Aż do 22 listopada w Salonach i Serwisach Seata w całej Polsce można będzie nabyć części i akcesoria w specjalnie przygotowanych cenach. Rabatami zostały objęte m.in. opony Pirelli oraz opony innych marek. 20-procentowym rabatem objęto komplet piór wycieraczek z rabatem. Na olej silnikowy Castrol przewidziano rabatem w wysokości aż 15 proc. Wykładzinę gumową bagażnika możemy kupić już od 65 zł czy wybrane modele felg aluminiowych już od 309 zł.

Naprzeciw oczekiwaniom wychodzi także nowa seria oryginalnych części zamiennych Seat Economy Parts cechująca się wysoką jakością charakterystyczna dla całej gamy produktów marki.

Dzięki wprowadzeniu oryginalnych części zamiennych z serii Economy Parts, możemy zaoszczędzić nawet do ponad 40 proc. ceny przy zachowaniu jakości, popartej dwuletnią gwarancją producenta.

Koszt zakupu akumulatora z serii Seat Economy Parts jest niższy średnio o 21 proc. Wymiana alternatora jest tańsza średnio o 25 proc., a koszt wymiany amortyzatorów i tłumików to wydatek mniejszy średnio o 36 proc. Zakup kompletu klocków hamulcowych przednich i tylnych wraz z wymianą to teraz tylko odpowiednio 229 zł i 199 zł.

Części zamienne Economy Parts produkowane są według specyfikacji pozwalającej na uzyskanie idealnego stosunku jakości do ceny. Oferta jest adresowana do właścicieli pojazdów 5-letnich i starszych, czyli produkowanych do 2006 roku.