SEMA 2019: JEEP WRANGLER Z NAGRODĄ 4×4 SUV ROKU

Jeep_SEMA1

Podczas zakończonych targów Specialty Equipment Market Association (SEMA) w Las Vegas pasmo sukcesów przydłużył Jeep Wrangler.

Model został okrzyknięty „najgorętszym” samochodem 4×4/ SUV ostatnich dziesięciu lat.


Zobacz także:

SALONY SAMOCHODOWE


 

Jeep Wrangler pozostaje jedynym samochodem, który zdobył to trofeum od czasu ustanowienia nagrody SEMA w 2010 roku – triumfował za każdym razem!

– Tak jak można powiedzieć, że nie istnieją żadne ograniczenia, jeśli chodzi o możliwości Jeepa Wranglera, to samo można odnieść do opcji indywidualizacji Jmodelu. Jesteśmy dumni i zaszczyceni zdobyciem nagrody „4×4/ SUV of the Year” po raz 10 z rzędu, co świadczy nie tylko o nieustającej sile Jeepa Wranglera, ale także o pasji i kreatywności na rynku posprzedaży, na którym Jeep Wrangler jest ciągle wybierany, jako idealny model do personalizacji – powiedział Mark Bosanac, dyrektor Mopar Service, Parts&Customer Care FCA Ameryka Północna.

Przyznawane od 2010 roku nagrody SEMA, to ważne wyróżnienie i dowód uznania organizatorów Targów SEMA Show dla producentów oryginalnego wyposażenia (OEM), promujące najciekawsze zaprezentowane pojazdy i montowane nowe części.

– Nic dziwnego, że wystawcy SEMA Show okrzyknęli Jeepa Wranglera 4×4/ SUV-em roku. Dzięki tak wielu dostępnym opcjom, Jeep nadal jest ulubionym samochodem do personalizacji. Jego wszechstronność jest nieograniczona a model pociąga zarówno tych, którzy jeżdżą nim na co dzień, jak i tych, którzy wykorzystują go do jazdy w terenie – powiedział Chris Kersting, prezes i dyrektor generalny SEMA.

Urządzona na powierzchni 15 000 stóp kwadratowych wystawa marki Mopar na SEMA Show, skupiła 14 różnych zindywidualizowanych pojazdów, w tym „zmoparyzowaną”, wielokrotnie nagradzaną na SEMA wersję Jeepa Wranglera Rubicona, koncept Ram 1500 Rebel OTG oraz przeprojektowanego Dodge’a D200 z 1968 roku w wersji pickup.