SHELL: AKCJA “TANKUJ KORZYŚCI” PRZEDŁUŻONA DO KOŃCA WRZEŚNIA

Shell przedłuża promocję „Tankuj korzyści”, w której klienci stacji Shell mogą tankować paliwa z rabatami – 30 groszy na litrze benzyny.

Oferta specjalna, dostępna dla Klubowiczów należących do programu lojalnościowego Shell ClubSmart, będzie dostępna przez najbliższe cztery tygodnie, do końca września 2022 roku.


Zobacz także:

RENAULT: KOLEJNY SAMOCHÓD DLA POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ

ROZMAITOŚCI


 

Zasady akcji „Tankuj korzyści” nie zmieniają się. Promocja obejmuje paliwa Shell FuelSave 95 i Shell FuelSave Diesel. Benzynę i olej napędowy można kupować z rabatem 30 groszy na litrze. Jednorazowo można otrzymać zniżkę za zatankowanie maksymalnie 50 litrów, czyli 15 złotych. Za każdy litr paliwa zatankowany powyżej określonego limitu, kierowca płaci po cenie regularnej, obowiązującej za wybrany rodzaj paliwa, na danej stacji Shell. Co istotne, rabaty są dostępne przy każdym tankowaniu – bez względu na ich częstotliwość czy liczbę.

Ponadto, także do końca września, obowiązuje rabat na 10 groszy na litrze przy tankowaniu samochodów napędzanych LPG. Jednorazowo rabat przysługuje na zakup 25 litrów Shell AutoGas. Również w tym przypadku kierowcy mogą tankować kiedy chcą i jak często chcą.

Rabat bez limitów miesięcznych

Z oferty promocyjnej Shell mogą korzystać wszyscy kierowcy należący do programu lojalnościowego Shell ClubSmart. Dotyczy to również nowo zarejestrowanych Klubowiczów. Aby uzyskać rabat, wystarczy przy płatności za paliwo zeskanować aplikację lub kartę Shell ClubSmart. Niższa cena naliczy się automatycznie, proporcjonalnie do ilości zakupionego paliwa. Rabat jest naliczany od ceny regularnej danego paliwa, obowiązującej na odwiedzanej przez kierowcę stacji Shell.

Akcja promocyjna „Tankuj Korzyści” spotkała się z ogromnym zainteresowaniem kierowców. Mamy świadomość, że wraz z początkiem roku szkolnego ruch na drogach, a tym samym zapotrzebowanie na paliwo jeszcze się zwiększą, dlatego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Mamy nadzieję, że rabaty na paliwa Shell FuelSave 95, Shell FuelSave Diesel oraz Shell AutoGas będą ważnym uzupełnieniem bogatej oferty promocyjnej, jaka czeka na stałych klientów na stacjach Shell – powiedziała Justyna Goraj, dyrektorka marketingu Mobility Shell Polska

Korzyści dla klubowiczów Shell ClubSmart

Program lojalnościowy Shell ClubSmart jest obecny na polskim rynku już od ponad 22 lat. Klubowicze za zakup paliwa, ale też kawy czy korzystanie z myjni, otrzymują punkty, które mogą wymieniać na nagrody. Wśród nich znajdują się m.in. bony na zakupy w takich sklepach jak np. Biedronka, EURO RTV AGD, Smyk czy na Allegro. Zebrane punkty można również wykorzystać do zapłacenia za paliwo oraz inne produkty dostępne na stacjach Shell.

Punktami z programu można także realnie wspomóc wybraną organizację charytatywną, np. Polski Czerwony Krzyż czy Fundację DKMS. Aby dołączyć do Shell ClubSmart wystarczy wejść na stronę www.clubsmart.shell.pl lub pobrać aplikację Google Play lub App Store i wypełnić formularz rejestracyjny. Następnie dodać do swojego konta numer posiadanej plastikowej karty Shell ClubSmart lub wygenerować wirtualną kartę lojalnościową. Każdy nowy Klubowicz otrzyma przy rejestracji 250 punktów.