SHELL: KOLEJNE STACJE NESTE POD SZYLDEM MARKI

Shell 1_Jagiellońska

Swoją działalność rozpoczęły kolejne stacje Neste pod marką Shell: przy ulicy Jagiellońskiej i Alei Wilanowskiej w Warszawie. Tradycyjnie w początkowym okresie funkcjonowania nowych stacji, tankujący paliwo w godzinach 7:00 – 9:00 oraz 16:00 – 18:00 mogą liczyć na niespodziankę.

W tym czasie obowiązują tzw. Happy Hours, w trakcie których klienci mogą wygrać w konkursie bony na kolejne darmowe tankowania. Na przystępujących do programu Shell ClubSmart czeka specjalna oferta powitalna – „Zaoszczędź aż do 100 złotych!”,obejmująca rabaty na zakup paliwa oraz produktów w sklepie.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI
SHELL


W aktualnej ofercie stacje posiadają 4 rodzaje paliw: Shell V-Power Nitro+, Shell V-Power Nitro+ Diesel, Shell FuelSave i Shell FuelSave Diesel. Wkrótce oferta paliwowa zostanie poszerzona o kolejne produkty z rodziny Shell.

Na stacjach akceptowane są karty EuroShell, UTA i DKV. Dodatkowo kierowcy mogą delektować się doskonałą kawę Coffeeheaven Express, kanapkami z menu Deli2Go, hot-dogami oraz innymi produktami idealnie dopasowanymi do potrzeb klientów dojeżdżających do pracy.

Zakończenie procesu integracji stacji Neste z Shell Polska nastąpi w roku 2014. Obecnie sieć stacji Shell liczy w Polsce 372 stacje działające pod marką Shell, w tym 312 stacji własnych i 60 stacji partnerskich. Dodatkowo, blisko 100 stacji Shell operuje pod marką Neste.