SHELL I LOTOS AKCEPTUJĄ WZAJEMNIE PALIWOWE KARTY FLOTOWE

she-lot1

Od drugiej dekady sierpnia br. karty flotowe Lotos Biznes są akceptowane w polskiej sieci stacji paliwowych Shell. Współpraca Shell Polska i Lotos trwa już od ponad roku.

Obecnie została rozszerzona, co zwiększa liczbę stacji akceptujących wzajemnie bezgotówkowe transakcje za paliwa, zakupy w sklepach oraz myjnie.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Dzięki kartom flotowym Lotos Biznes i euroShell właściciele flot oraz kierowcy zawodowi mogą wygodnie regulować rachunki związane z transportem na stacjach paliwowych w całej Polsce. Sieci Lotos (484 stacje) i Shell (409 stacji) uzupełniają się geograficznie.

Położone są na strategicznych trasach tranzytowych, w wielkich miastach, a także w wielu mniejszych miejscowościach.

– Włączenie sieci Shell do listy punktów akceptujących karty Lotos Biznes to kolejny kamień milowy w rozwoju naszego programu flotowego. Dla naszych klientów oznacza niemal podwojenie liczby stacji, na których można uregulować transakcje kartą flotową. Stwarza także możliwość tankowania paliwa na kartę flotową w 86 miejscowościach, w których nie byliśmy do tej pory obecni. To istotny skok liczbowy i jakościowy oraz wygoda dla kierowców – powiedział Adam Pawłowicz, wiceprezes ds. handlu w Lotos Paliwa.

– Poszerzenie zasięgu i liczby stacji, które akceptują karty euroShell jest doskonałym dopełnieniem naszej oferty. Niezależnie jaką trasą podróżują nasi klienci zawsze mogą liczyć na profesjonale wsparcie i sprawny serwis dostępny na prawie 900 stacjach w całym kraju – powiedziała Monika Przybysz, dyrektor sprzedaży kart paliwowych euroShell w Polsce, na Ukrainie i w krajach Bałtyckich.

Kartami flotowymi Lotos Biznes oraz euroShell można uregulować opłaty nie tylko za wszystkie rodzaje paliw, ale również pokryć koszty zakupu akcesoriów samochodowych, produktów chemicznych, a także większości opłat drogowych.

Ponadto karta euroShell umożliwia opłaty za serwisy drogowe jak np. płatności za viaTOLL, autostrady A1, A2 i A4 oraz przejazdy przez tunele i mosty, a także gwarantuje całodobowy dostęp do pomocy drogowej obejmujące naprawy mechaniczne i holowanie świadczone całodobowo w 40 krajach w Europie.

W obu sieciach można używać jedynie bezgotówkowych kart flotowych wyposażonych w pasek magnetyczny. Karty akceptowane są wzajemnie tylko na terenie Polski.

Wszystkie zaawansowane technologicznie rozwiązania, które gwarantują bezpieczeństwo transakcji realizowanych za pomocą karty euroShell, są stosowane również na stacjach Lotos. Oba systemy bezpieczeństwa zostały ujednolicone dla obu sieci. Dzięki temu zagwarantowana jest pełna kontrola nad wszystkimi wydatkami – od zatankowania paliwa po fakturę zbiorczą rozliczającą zawarte transakcje.