SHELL: STACJA NESTE W JANKACH W NOWYCH BARWACH

stacja Shell 1_Janki (2)

Działalność rozpoczęła kolejna stacja Neste w barwach Shell. Obiekt w Jankach mieści się w strategicznym miejscu, tuż przy drodze wjazdowej do Warszawy od strony Krakowa i Śląska.

Nowa lokalizacja w Jankach otwiera ogromne możliwości klientów flotowych. W aktualnej ofercie stacja posiada 4 rodzaje paliw: Shell V-Power Nitro+, Shell V-Power Nitro+ Diesel, Shell FuelSave i Shell FuelSave Diesel. Wkrótce oferta paliwowa zostanie poszerzona o kolejne produkty z rodziny Shell.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI
SHELL


Na stacjach akceptowane są karty EuroShell, UTA i DKV. Dodatkowo kierowcy mogą delektować się doskonałą kawą Selecta, kanapkami z menu Deli2Go, aromatycznymi hot-dogami oraz innymi produktami idealnie dopasowanymi do potrzeb klientów dojeżdżających do pracy.

Tradycyjnie, w początkowym okresie funkcjonowania nowych stacji, tankujący paliwo w godzinach 7:00 – 9:00 oraz 16:00 – 18:00 mogą liczyć na niespodziankę. W tym czasie obowiązywać będą tzw. Happy Hours, w trakcie których klienci mogą wygrać w konkursie bony na kolejne darmowe tankowania.

Zakończenie procesu integracji stacji Neste z Shell nastąpi w roku 2014. Obecnie sieć stacji Shell liczy w Polsce 373 stacje działające pod marką Shell. Dodatkowo, blisko 100 stacji Shell operuje pod marką Neste.

stacja Shell 2_Janki (1)