SKODA: APLIKACJA YETI APP NA iPADA

Producent udostępnił aplikację Škoda Yeti App na iPada. Użytkownicy aplikacji mogą stworzyć swoją idealną Yeti i zapisać się na jazdę próbną.

W multimedialnym konfiguratorze użytkownicy wybierają wersję samochodu, wygląd wnętrza, kolor nadwozia, wyposażenie dodatkowe, montują preferowany silnik i felgi. Na każdym etapie konfiguracji widoczna jest cena samochodu, zgodna z wybranymi opcjami. W aplikacji dostępny jest także konfigurator tabelaryczny, który pozwala szybko skonstruować pożądany model i poznać jego cenę.

Chętni mają także możliwość wirtualnego przetestowania Yeti za pomocą interaktywnych gier. Mogą sprawdzić, jak za pomocą asystenta parkowania zaparkują w zatłoczonej uliczce, przetestować działanie systemu VarioFlex oraz obejrzeć wnętrze samochodu z perspektywy 360 stopni.

W maju br. Škoda Yeti App dostała nagrodę FWA Mobile Of The Day. FWA to uznany branżowy program nagradzania najbardziej inspirujących, wykorzystujących najnowocześniejsze technologie projektów internetowych.

Aplikacja została zbudowana przy użyciu środowiska AIR (Adobe Integrated Runtime). Za jej przygotowanie odpowiadała agencja marketingu interaktywnego GoldenSubmarine.

ŠKODA Yeti App na iPada oraz iPada 2 można pobrać bezpłatnie z iTunes Store.