SKODA: KONCERT LAUREATÓW KONKURSU AUTO MUZYKA

Sko 1_sam

Odbył się występ laureatów konkursu Škoda Auto Muzyka. Koncert zwycięzców miał miejsce w Studiu im. Agnieszki Osieckiej radiowej Trójki, a jego prowadzącym był Piotr Stelmach.

Wśród laureatów znaleźli się: Natalia Lubrano, Fluktua, Michał Wendeker, Olga Matuszewska, Miss God, Maja Olenderek Ensemble, The Rookles, Zuzanna and Overdriven, Zuza Nagiel i Eugeniusz Kowalski.

Wszyscy uczestnicy zagrali podczas koncertu po dwa utwory. Brzmienie zespołów okazało się jeszcze bardziej imponujące, niż na wcześniejszych nagraniach.

Transmisja koncertu „na żywo” dostępna była na stronie internetowej i przyciągnęła prawie 700 oglądających. Dla osób, które nie miały możliwości jego oglądania, przygotowany zostanie specjalny materiał, który zostanie udostępniony na stronie www. Fragmenty koncertu będą także retransmitowane w audycjach jurorów w radiowej Trójce.

Škoda Auto Muzyka to konkurs, który wyłonił najlepszą muzykę do słuchania podczas jazdy samochodem. W jego I etapie udział wzięli Internauci, którzy poprzez głosowanie wybrali sto najciekawszych utworów. W drugim etapie, kompozycje setki finalistów były oceniane przez specjalne jury, które dzięki przekazanym samochodom i iPadom ze specjalną aplikacją do głosowania, wybrało 10 zwycięzców.

W skład jury konkursu weszli wybitni artyści i dziennikarze muzyczni radiowej Trójki: Piotr Metz, Andrzej Smolik, Piotr Stelmach, Agnieszka Szydłowska, Michał Urbaniak i Wojciech Waglewski.

Podczas trwania całej akcji organizator zgromadził aż 880 zespołów i 1666 utworów z różnych gatunków muzycznych.