SKODA KORCZYK I VOLVO EUROSERVICE NAJLEPSZE

korczyk 1

Konkursowa rywalizacja między salonami miała swój finał w Hotelu Sofitel w Warszawie. Podczas VIII Dyskusyjnego Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych ogłoszono zwycięzców Plebiscytu Auto Salon Auto Serwis 2012 na najlepszy obiekt motoryzacyjny w Polsce.

W tym roku I miejsce (ex aequo) przypadło serwisowi blacharsko- lakierniczemu Škoda Korczyk z Bielska- Białej oraz firmie Euroservice z Warszawy (dealer Volvo).


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Auto Salon Auto Serwis jest corocznym konkursem Polskiej Izby Motoryzacji. Nagroda przyznawana jest za miniony rok kalendarzowy. Warto dodać, że po raz pierwszy w historii konkursu zaproszono do udziału nie tylko stacje dealersko- serwisowe, ale i samodzielne serwisy motoryzacyjne.

– Nagroda jest zwieńczeniem pracy wielu osób biorących udział w realizacji tego przedsięwzięcia. Naszym celem jest wyznaczanie nowych standardów jakości, które są przyjazne zarówno ludziom, jak i środowisku. W naszym projekcie lakierni uwzględniliśmy wiele ekologicznych rozwiązań – mówi Dorota Korczyk, Specjalista ds. Public Relations, córka właściciela.

Škoda Korczyk jest pierwszym warsztatem blacharsko- lakierniczym w Polsce, który zastosował innowacyjną w pełni wodorozcieńczalną technologię stosowaną w naprawach nadwozi samochodów w zakresie podkładów, lakierów bazowych PPG Envirobase High Performance i lakierów bezbarwnych.