SKODA: LIMITOWANA EDYCJA YETI STREET

SUV marki Škoda dostępny jest teraz również w limitowanej edycji Yeti Street. Stanowi on doskonałą alternatywę dla samochodów kompaktowych. W porównaniu z typowo miejskimi samochodami, Yeti oferuje większe poczucie bezpieczeństwa i więcej przestrzeni wewnątrz.

Jednocześnie, model zachowuje wszystkie funkcjonalności i rozwiązania, na które zwraca uwagę użytkownik samochodu kompaktowego.

Yeti Street dostępny jest z jednostkami benzynowymi: 1.2 TSI/ 105 KM, 1.4 TSI/ 122 KM oraz jednostką diesla 2.0 TDI CR DPF/ 110 KM. Wszystkie silniki wyposażone są w skrzynię manualną oraz napęd na przednią oś.

Limitowana edycja bazuje na wersji wyposażenia Active. Dopłata wynosi 1500 zł, a w skład pakietu wchodzą: radioodtwarzacz Swing, CD, MP3, dodatkowe 4 głośniki z tyłu, system VarioFlex z funkcją stolika, elektrycznie sterowane szyby z przodu i z tyłu oraz ochronna listwa boczna w kolorze czarnym.

Ponadto, dla modelu akcyjnego Street przygotowana została specjalna oferta obręczy kół ze stopów lekkich NEVIS 7Jx16” w cenie 1000 złotych.