SKODA: NOWY RAPID SPACEBACK UJAWNIŁ SIĘ (CENY)

img20130913_165042

Tuż po oficjalnej premierze na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie, dostępny jest polski cennik Škody Rapid Spaceback. Pierwszy kompaktowy hatchback marki zachwyca atrakcyjnym designem, nowymi opcjami oraz optymalną specyfikacją.

Po uwzględnieniu aktualnej oferty promocyjnej dostępny jest już od 43 800 złotych. To auto z przestronnym wnętrzem i bagażnikiem o pojemności 415 litrów.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Zamawiając auto mogą wybrać jeden, spośród czterech silników benzynowych i dwóch wysokoprężnych, w tym nowej jednostki 1.6 TDI o mocy 90 KM.

W każdej z trzech optymalnie skonfigurowanych wersji (Active, Ambition i Elegance), dostępne są ponadto wyjątkowo promocyjne pakiety wyposażenia „Komfort”.

img20130913_165429

W modelu Rapid Spaceback pojawiają się także nowe opcje, które podkreślają dynamiczny i młodzieńczy charakter modelu. Na uwagę zasługuje przede wszystkim oraz pakiety stylistyczne, zawierające m.in. takie elementy jak: przedłużona szyba pokrywy bagażnika, przyciemnione tylne światła czy czarne lusterka zewnętrzne i spoiler.

Rapid w wersji sedan zadebiutował na polskim rynku zaledwie kilkanaście miesięcy temu. Duże rozmiary i reprezentacyjny wygląd tej limuzyny sprawiły, że tylko w tym roku zarejestrowano już blisko 2 400 egzemplarzy. Teraz dołącza do niej bardziej młodzieńczy, dynamiczny odpowiednik – wersja Spaceback, dostępna w salonach już od listopada.

img20130913_165645