SKODA: NOWY RAPID Z UPUSTEM W SALONACH

Nowa Škoda Rapid na początku listopada wjedzie na polski rynek motoryzacyjny. Z okazji debiutu w salonach marki oferowana będzie w wyjątkowej, promocyjnej cenie 43 860 złotych.

Rapid to nowa kompaktowa limuzyna. Zbudowana została z myślą o rodzinach, które poszukują przestronnego, eleganckiego i dobrze wyposażonego samochodu w korzystnej cenie i niskich kosztach eksploatacji.

Zaprojektowana została zgodnie z filozofią „Przemyślanych rozwiązań”, dzięki czemu posiada mnóstwo udogodnień sprawdzających się doskonale podczas jazdy. Nowy model Škody wyróżnia niebagatelna pojemność bagażnika, aż 550 litrów.

Rapid dostępny będzie w trzech, optymalnie skomponowanych wersjach wyposażenia: Active, Ambition i Elegance. Cena podstawowej wersji wyniesie od 47 950 zł. Jednakże z okazji debiutu, w polskich salonach Škody można będzie ją kupić już za 43 860 zł. Na promocyjną cenę składają się okazjonalny upust 2 500 zł wraz z refinansowanym pakietem ubezpieczeń w wysokości 1 590 zł (Allianz Polska lub Ergo Hestia w ofercie Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy). Łącznie to 4 090 zł oszczędności dla kierowcy!

Samochód oferowany będzie w pięciu wersjach silnikowych. Gamę jednostek benzynowych otwiera 1.2 MPI/55 kW (75 KM) oraz 1.2 TSI o mocy 63 kW (85 KM) lub 77 kW (105 KM). Najmocniejszy w tym modelu jest turbodoładowany, czterocylindrowy motor 1.4 TSI/90 kW (122 KM) z 7-stopniową skrzynią DSG.

Rapid dostępny będzie również z wydajnym i oszczędnym silnikiem wysokoprężnym 1.6 TDI CR DPF/77 kW (105 KM).

Nasz komentarz: Skoda zadziwia interesującymi pomysłami! Z zasady wprowadzany na rynek model nie jest objęty żadnymi promocjami czy upustami. Przykłady można mnożyć. Tymczasem w przypadku modelu Rapid oferta jest szeroka. Potencjalni klienci już zacierają ręce, czekając na listopad i wprowadzenie modelu do salonów…