SKODA: NOWY SUPERB COMBI OUTDOOR DLA AKTYWNYCH

superb_out 1

Oferta modelu Superb Combi została poszerzona o nową wersję Outdoor. Samochód charakteryzuje się indywidualna stylistyk oraz zwiększoną funkcjonalnością kombi.

Wersja Outdoor to rozwiązanie dla aktywnych osób, które potrzebują auta mogącego sprostać ich dynamicznemu stylowi życia. Najważniejszym elementem pakietu są osłony nadwozia, które nie tylko umożliwiają bezproblemowe korzystanie z samochodu poza utwardzonymi drogami, ale i ułatwiają codzienną eksploatację – chroniąc przed drobnymi kamieniami.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Rozbudowane osłony zderzaków, boczne listwy ochronne oraz osłony nadkoli i progów bocznych podkreślają użytkowy charakter, podczas gdy srebrne listwy z przodu i tyłu wskazują na elegancki i sportowy styl tej wersji. Standardowo Superb w wersji Outdoor wyposażony jest też w ochronną listwę krawędzi załadunkowej i przyciemniane szyby Sunset.

Charakter nowego Superba podkreśla dedykowany pakiet wyposażenia, w skład którego wchodzą m.in.: czarne relingi dachowe oraz obręcze kół ze stopów lekkich Trinity 18” w kolorze antracytowym.

superb_out 2

Za dodatkowymi elementami nadwozia idzie też zwiększona funkcjonalność podzespołów mechanicznych, pozwalająca pełniej korzystać z nowych możliwości tego samochodu: wyposażono go w system wspomagania ruszania pod wzniesienia HHC i system kontroli ciśnienia w oponach TPM. Pakiet ten jest dostępny tylko dla wersji Combi, ze wszystkimi kombinacjami napędowymi standardowego modelu Superb (jest niedostępny jedynie z wersją GreenLine) i ze wszystkimi lakierami nadwozia z wyłączeniem kolorów flotowych.

Superb Outdoor dostępny jest w wersjach wyposażenia Ambition, Elegance i Platinum. Ich wyposażenie może być jeszcze dodatkowo wzbogacone przez dedykowany pakiet Fresh, który uzupełnia funkcjonalny i wszechstronny charakter wersji. W jego skład wchodzi nawigacja Amundsen+, Bluetooth, wysokiej jakości sprzęt audio z dziesięcioma głośnikami i cyfrowym korektorem dźwięku (Sound System), asystent parkowania z przodu i tyłu, ogrzewana przednia szyba, stalowe nakładki na pedały, 18” obręcze kół ze stopów lekkich Trinity oraz czarne relingi dachowe.

Rozbudowany pakiet wyposażenia dostępny jest w korzystnej cenie: od 5 000 zł dla wersji Elegance i Platinum i od 7 500 zł w wersji Ambition.

superb_out 3