SKODA: NOWY SUPERB – POZNALIŚMY CENY

nowy 1_superb

Škoda Superb przeszła kompleksowe zmiany nie tylko w kwestii designu, ale również wyposażenia. Każda wersja została wzbogacona o nowe elementy, ceny nowego modelu zostały starannie skalkulowane.

Dzięki temu flagowa limuzyna marki w wybranych wariantach nadwozia combi jest teraz lepiej wyposażona, a w dodatku tańsza od poprzedniczki.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI
PREMIERY


Już od samego początku sprzedaży nowy Superb będzie objęty szczególnie korzystnymi warunkami zakupu. Dzięki rabatom na poziomie 7 700 zł, flagowy model Škody w podstawowej jednostce benzynowej 1.4 TSI (125 KM) będzie dostępny już za 70 850 zł. Paletę silników diesla otwiera oszczędny 1.6 TDI o mocy 105 KM w równie konkurencyjnej cenie 77 450 zł.

Tym sposobem kierowca może cieszyć się nie tylko niskimi kosztami zakupu, ale i eksploatacji: limuzynie z tym silnikiem wystarcza podobno 4,5 l oleju napędowego do przejechania 100 km (dane fabryczne).

 

 

Warto dodać, że znacznemu obniżeniu uległy dopłaty do nadwozia combi, co z pewnością ucieszy polskich klientów, którzy chętnie wybierają tę właśnie wersję. Decydując się na taki wariant w wersji Active klient będzie musiał dopłacić jedynie 850 lub 900 zł w zależności od silnika. Dzięki temu ceny tej wersji uległy obniżeniu od 1 250 zł do 1 650 zł w stosunku do cen poprzedniego Superba.

W ofercie modelu Superb pozostały cieszące się bardzo popularnością pakiety Fresh dostępne dla każdej wersji wyposażenia. Dzięki nim już w wersji Ambition klient może wyposażyć swój samochód w nawigację, czujniki parkowania z przodu i z tyłu oraz podgrzewaną przednią szybę w cenie 2 750 zł.

Superb po 4 miesiącach 2013 roku zajmuje już 3. miejsce w swoim segmencie z udziałem na poziomie 7,3 procent.

nowy 3_superb3

Nowa Škoda wjedzie na polski rynek na początku lipca.

CENY

Cenniki zamieszczamy poniżej w galerii.