SKODA: PIKNIK NAUKOWY W WARSZAWIE

piknik 1_naukowy3

Piknik Naukowy, największa w Europie impreza plenerowa, odbędzie się w sobotę, 15 czerwca 2013 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Tym razem tematem przewodnim jest szeroko rozumiane „Życie”.

Marka Škoda, jako główny sponsor wydarzenia, przybliży uczestnikom tematykę związaną z ratowaniem życia, czyli bezpiecznym zachowaniem na drodze i za kierownicą.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Stanowisko Škody przywita uczestników pikniku eksponatami z pierwszego w Polsce, mobilnego centrum bezpieczeństwa Škoda AUTOLAB. Wśród eksponatów znajdą się na przykład symulator czasu reakcji, a także model Yeti z widocznymi elementami konstrukcyjnymi, w tym z zaznaczonymi strefami zgniotu, o których informować będą instruktorzy Szkoły Auto Škoda.

Uczestnicy Pikniku zobaczą z bliska materiały użyte w produkcji poszczególnych elementów konstrukcji samochodu, poznają prawidłową pozycję za kierownicą oraz dowiedzą się jak powinno się przewozić bagaż czy montować fotelik dla dziecka. Na stoisku SKODY będzie można także obejrzeć Nową Octavia Combi.

W tym roku na Pikniku zaprezentuje się około 200 instytucji z 22 krajów świata. Nie zabraknie pokazów z niemal każdej dziedziny wiedzy: nauk ścisłych, przyrodniczych czy humanistycznych. Organizatorzy wydarzenia – Polskie Radio i Centrum Nauki Kopernik – zachęcają całe rodziny do odwiedzenia Pikniku od godziny 11.00 do 20.00.

Zapraszamy na stoisko Škody na Pikniku Naukowym, na którym oprócz wielu atrakcji przewidziany jest konkurs, w którym do wygrania będzie weekend za kółkiem nowej Octavii.