SKODA SERWIS CHALLENGE 2011 ZAKOŃCZONY

Zakończył się drugi Ogólnopolski Finał Konkursu “Škoda Serwis Challenge 2011” w kategorii “Technik Serwisowy”. Zwycięzca będzie reprezentował nasz kraj w finale międzynarodowym, który odbędzie się wiosną przyszłego roku w Bratysławie.

Tegoroczny Ogólnopolski Finał stanowił trzeci etap rozgrywki krajowej w ramach już drugiej edycji międzynarodowego konkursu Skoda Serwis Challenge. Do pierwszego etapu w maju br. przystąpiło 140 Techników Serwisowych z 97 serwisów. Z tej grupy w sierpniu br. wyłoniono 33 najlepszych.

W finale stanowiącym zwieńczenie zmagań krajowych, najlepszym okazał się Maciej Podlecki ze Škoda – PEHAMOT Sp. z o.o. w Szczecinie. Drugą lokatę zajął Marek Borkowski – ze Škoda Carsed w Siedlcach. Trzecie miejsce przypadło Piotrowi Siuchnińskiemu z KPI RETAIL Sp. z o.o. Poznań.

– Kluczowym elementem świadczenia najwyższej jakości usług serwisowych są kompetencje naszych pracowników” – podkreślił Dyrektor Obsługi Posprzedażnej Škoda Auto Polska SA, Michał Bajon. Serwisowy Program Szkoleniowy, którym objęci są pracownicy zatrudnieni w serwisach Škody na całym świecie, umożliwia zdobycie wiedzy technicznej i najwyższych umiejętności praktycznych. Priorytetem dla nas jest wykorzystywanie tego potencjału w codziennej pracy, która stanowi kluczowy element budowania pozytywnej opinii o serwisach Škody w naszym kraju. Z tych też względów zawsze z olbrzymią satysfakcją nagradzamy najlepszych.