SKODA: TRANSATLANTYK 2012 W POZNANIU (KONKURS)

W środę, 15 sierpnia w Poznaniu rozpocznie się druga edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmu i Muzyki TRANSATLANTYK 2012, którego sponsorem jest „ŠKODA. Wiesz co dobre!”.

Festiwal TRANSATLANTYK 2012 oferuje bogaty program imprez filmowych i muzycznych, jak również wizyty wielu uznanych gości z Europy i Hollywood. Podczas wydarzenia wyświetlonych zostanie blisko 170 filmów w 18 sekcjach tematycznych, a także odbędą się pokazy specjalne tytułów nagrodzonych na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Cannes.

Zgodnie z ideą Festiwalu, organizatorzy poznańskiej imprezy zapewniają bezpłatny wstęp na wybrane atrakcje (np. najlepsze dokumenty z całego świata w Kinie Plenerowym Bałtyk, wykłady i seminaria Master Classes oraz imprezy Klubu Festiwalowego w Concordia Design) oraz promocyjne bilety na premierowe pokazy filmów fabularnych w Multikinie 51.

Otwarte dla publiczności będą także konkursy dla młodych kompozytorów TRANSATLANTYK Film Music Competition oraz TRANSATLANTYK Instant Composition Contest, które zostaną przeprowadzone w dniach 18-20 sierpnia br. w Teatrze Wielkim w Poznaniu.

W specjalnie zorganizowanym przez producenta konkursie istnieje możliwość wygrania 100 podwójnych biletów na seans “ŠKODA. Wiesz co dobre! – Stella Days”, odbywający się 20 sierpnia br.

Konkurs dostępny jest na stronie www.wieszcodobre.pl/transatlantyk.