SKODA: TRANSATLANTYK CZYLI MOBILNE KINO SKODY

kino 1

Nie trzeba jechać do Poznania, by uczestniczyć w Transatlantyku. W tym roku Mobilne Kino Škody – jedna z najbardziej lubianych festiwalowych sekcji – odwiedzi wielkopolskich widzów w ich miastach.

Piła, Chodzież, Wągrowiec, Szamotuły, Środa Wielkopolska, Śrem, Września, Gniezno, Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Leszno, Konin, Turek i Koło – to przystanki na trasie mobilnego kina, którego seanse będą odbywały się przez cały lipiec i sierpień.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Podczas ubiegłorocznej edycji Transatlantyku Mobilne Kino marki wyświetlało filmy w pięciu dzielnicach Poznania, gromadząc ponad 3 tysiące widzów. Plenerowe pokazy były niezwykłe także z innego względu. To właśnie podczas seansów poczucie wspólnoty przeżywania filmowych emocji, nieodłączne każdemu festiwalowi filmowemu, było czuć najmocniej.

kino 2

W tym roku marka poszła o krok dalej i odwiedzi wraz z Transatlantyk: Mobilnym Kinem Škody miasta, w których sztuka filmowa nie zaznacza na co dzień swojej obecności tak wyraźnie, jak w Poznaniu. Dbając o to, aby każdy Wielkopolanin mógł poczuć się wyjątkowo, specjalnie na potrzeby projektu zostało wyselekcjonowanych dwadzieścia pięć przepięknych pozycji światowej kinematografii, idealnie nadających się na lekkie, wakacyjne seanse.

Na stronie www Festiwalu miłośnicy kina będą mogli zagłosować na jedną z piętnastu lokalizacji Transatlantyk: Mobilnego Kina w Poznaniu, decydując o 5 miejscach, do których przyjedzie nowa, kinowa Yeti. Marka już po raz trzeci towarzyszy Festiwalowi Transatlantyk, rekomendując ciekawe wydarzenia kulturalne i inicjatywy artystyczne.