SKODA: WIESZ CO DOBRE – CZYLI CZYTAMY KSIĄŻKI

Ruszył pierwszy wspólny projekt Skody i serwisu czytelniczego lubim yczytać. Akcja „Czytam, bo wiem co dobre” to kolejna odsłona programu „ŠKODA. Wiesz co dobre!”.

W ramach kampanii, ŠKODA zaprasza internautów do wspólnego wyłonienia najlepszych książek w sześciu kategoriach tematycznych:

– sierpień: Trup w bagażniku, czyli kryminał wszech czasów;
– wrzesień: Kierunkowskazy, czyli książki, które wyznaczają wartości;
– październik: Bez hamulców, czyli kontrowersyjne arcydzieło;
– listopad: Na wstecznym biegu, czyli wycieczka w przeszłość;
– grudzień: Na tylnym siedzeniu, czyli książka o wielkiej miłości;
– styczeń: Wehikuł czasu, czyli najlepsza książka fantasy/SF.

Najciekawszy tytuł z każdej kategorii, wyłoniony w głosowaniu na stronie lubimyczytac.pl/skodawieszcodobre, zostanie wydany w formie audiobooka i dołączy do kolekcji „ŠKODA. Wiesz co dobre!”. Ponadto, audiobooki dostępne będą w najlepszych sklepach internetowych nawet z 50-procentowym rabatem.

– Rozpoczęcie akcji z lubimyczytać.pl to dla nas wspaniałe uzupełnienie programu rekomendacji „ŠKODA. Wiesz co dobre!”. Do niedawna wydawało się, że czytelnictwo ma charakter bardzo indywidualny – czytamy w domu, w tramwaju, jesteśmy sam na sam z książką. Okazuje się, że czytelnicy tworzą bardzo silne i aktywne społeczności, stanowiące platformę wymiany informacji o książkach z rozbudowanym systemem recenzji i poleceń. W takiej przestrzeni nie mogło nas zabraknąć. Dzięki naszej akcji, powstanie kolekcja wyjątkowych audiobooków idealnych do słuchania podczas jazdy samochodem – mówi Arkadiusz Miłek, odpowiedzialny za program „ŠKODA. Wiesz co dobre!”.

Dodatkowo, w trakcie trwania plebiscytu internauci mogą wziąć udział w konkursie na najciekawszą recenzję. Na najlepszych co miesiąc czekają iPody Touch, iPody Nano, audiobooki oraz zestawy przewodników Pascala dla zmotoryzowanych z serii „ŠKODA. Wiesz co dobre!”.

Plebiscyt „Czytam, bo wiem co dobre” potrwa do końca stycznia 2013 roku. Zapraszamy do głosowania i wzięcia udziału w zabawie.

Na zdjęciach: Kasia Gorol – laureatka innego konkursu Skody: “Moje modne Citigo”.