SKODA: WKRÓTCE TRANSATLANTYK FESTIVAL – MOBILNE KINO W TRASIE

skyeti-e65

Wybitne światowe kino i muzyka. Legendarni i młodzi twórcy, przedstawiciele wszelkich zawodów filmowych i muzycznych, setki pokazów, a także liczne wydarzenia muzyczne.

W dniach 7 – 14 sierpnia 2015 rusza piąta edycja Transatlantyk Festival, którego marka Škoda jest ponownie sponsorem głównym.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI

UŻYTKOWE


 

Jedną z najbardziej lubianych, festiwalowych sekcji jest Mobilne Kino Škody. W tym roku bezpłatne pokazy filmów odbywać się będą w 18 miastach w Wielkopolsce oraz w 7 lokalizacjach na terenie Poznania, w każdy weekend lipca i sierpnia.

Na stronie Transatlantyk Festival miłośnicy kina mogą zobaczyć dokładne lokalizacje i wyświetlane filmy, ale także zagłosować na jedną z lokalizacji Mobilnego Kina w Poznaniu. Marka oddaje w ręce kinomanów to niezwykłe wydarzenie chcąc, aby to oni zdecydowali, gdzie pojawi się najbardziej filmowa Škoda Yeti.

W tym roku fani kina mogą świętować aż dwa wielkie wydarzenia. Rok 2015 bowiem, to okrągła rocznica zarówno 120 lat czeskiej marki, jak również 120 lat kinematografii. To ponad sto lat temu ojcowie Škody – Václav Laurin i Václav Klement – rozpoczęli produkcję rowerów i motocykli, a bracia Louis i August Lumiere, opatentowali kinematograf…