SKODA: WRÓCILI Z RAJDU I SPEŁNILI DZIECIĘCE MARZENIA

marzenia2

Na przełomie lipca i sierpnia trójka przyjaciół z Polski wystartowała Škodą Fabia Combi w Mongol Rally 2013 – międzynarodowym rajdzie samochodowym do Mongolii.

Po przekroczeniu 5 stref czasowych i tysięcy kilometrów szczęśliwie dotarli do celu, którym było coś więcej niż meta.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Podczas rajdu, pokonując drogi i bezdroża od Czech po Ułan Bator, przez 20 dni ekipa The Mongolian Job Team zbierała fundusze na wsparcie organizacji charytatywnych, w tym Fundacji “Mam Marzenie”, której podopiecznym jest 13-letni Krystian. Marzenie chłopca pozwoliły spełnić fundusze zebrane podczas wyprawy na Mongol Rally! Na początku listopada udało się zorganizować finał akcji, podczas którego polska ekipa przekazała chłopcu wymarzoną łódkę do wędkowania.

Walczący z chorobą Krystian jest wielkim fanem wędkowania, który poza zdrowiem, miał jedno konkretne marzenie. Była nim łódka wiosłowa Fishermaster 375, która pozwoliłaby mu obcować z naturą i oddawać się ulubionemu hobby.

Na uroczyste przekazanie łódki załoga z The Mongolian Job Team wybrała się flagową limuzyną Škody – nowym Superbem w wersji Laurin & Klement. Szybko okazało się, że obok prezentowanej łódki przejażdżka samochodem była równie wielką atrakcją.

marzenia1