SKODA: YETI ORAZ OCTAVIA SCOUT W SŁUŻBIE TOPR

S 1_topr3

Škoda Polska przekazała ratownikom Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego dwa kolejne. Ratownicy TOPR zasiedli za kierownicami Yeti 2.0 TDI/110 KM i Octavii Scout 2.0 TDI/140 KM.

Obydwa samochody zostały wyposażone w napęd na 4 koła, co w znacznym stopniu ułatwia poruszanie się po trudno dostępnych trasach i nieutwardzonych drogach.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


– Cieszymy się, że przekazane przez nas samochody marki Škoda przyczyniają się do polepszenia warunków pracy TOPR. Jest to jedna z najstarszych organizacji ratownictwa górskiego na świecie, a współpraca z nią to dla nas wielki powód do dumy – powiedział podczas wręczania kluczyków Michał Cabaj, specjalista ds. projektów marketingowych i PR w Škoda Polska.

S 2_topr1bis

– Samochody marki Škoda służą nam i wspierają nasze działania ratownicze od lat. Już wielokrotnie przekonaliśmy się o ich niezawodności, bezpieczeństwie i zdolnościach terenowych. Są to auta niezastąpione w trudnych warunkach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że nasza współpraca ze Škodą przebiega tak pomyślnie – podziękował koda Polska, naczelnik TOPR-u.

Škoda Polska wspiera działania TOPR już od 2003 roku. Na początku współpracy ratownicy otrzymali sześć modeli Octavia w wersji 4×4 i Scout. W 2009 roku przekazane zostały dwa modele Yeti, a w 2011 roku – Yeti i Octavia Scout. W tym roku do floty TOPR-u dołączyły również Yeti i Octavia Scout. Łącznie firma przekazała ratownikom już 12 samochodów, gotowych do niesienia pomocy w każdych warunkach.

S 3_topr