SKODA: ZAPROSZENIE NA FESTIWAL DO WARSZAWY

Międzynarodowy Plenerowy Festiwal Jazz na Starówce to jedno z najpopularniejszych i największych pod względem gromadzonej publiczności wydarzeń jazzowych w kraju. Festiwal, który jest wizytówką artystyczną oraz atrakcją turystyczną stolicy, przez 17 lat istnienia przysporzył sobie ponad pół miliona zróżnicowanej pod względem wieku publiczności.

Oryginalny, urozmaicony stylistycznie program, międzynarodowe gwiazdy, premiery i jazzowe odkrycia to znaki rozpoznawcze tej imprezy.

Podczas odbywających się co weekend koncertów, którym towarzyszy program rekomendacji wydarzeń kulturalnych „ŠKODA. Wiesz co dobre!”, producent samochodów prezentuje swój najmniejszy model z całej gamy – Citigo.

Już w najbliższą sobotę, 11 sierpnia 2012 roku o godz. 19, na Rynku Starego Miasta w Warszawie wystąpi amerykański basista jazzowy Kyle Eastwood, syn znanego aktora i reżysera Clinta Eastwooda. Kolejnymi koncertami, które odbędą się w ramach XVIII Międzynarodowego Plenerowego Festiwalu Jazz na Starówce w Warszawie, będą występy grupy Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Band – 18 sierpnia oraz Ernie Watts Quartet – 25 sierpnia.