STACJA MERCEDES 2015: DZIEŃ AMG NA POWIŚLU (Z KONKURSAMI)

AMG_s1

W sobotę, 27 czerwca, wielka uczta dla fanów sportowych aut – Dzień AMG w Stacji Mercedes. W letnim pawilonie zaprezentowane zostaną prawdziwe arcydzieła.

Wśród nich perełka – najnowszy model z palety działu – AMG GT. Podczas spotkania odbędzie się także konkurs wiedzy o AMG, w którym do wygrania będą vouchery na AMG Experience w Kielcach.


Zobacz także:

SPORT

STACJA MERCEDES 2015


 

Dzień AMG w Stacji Mercedes to ważne wydarzenie dla wielbicieli mocnych, motoryzacyjnych wrażeń. Od godziny 14:00 w Stacji Mercedes na warszawskim Powiślu Stację odwiedzą sportowe auta, a wśród nich będą między innymi: A 45 AMG, CLA 45 AMG Orange Art, GLA 45 AMG, C 63 AMG, CLS 63 AMG, G 63 AMG wraz z AMG GT na czele. Zapowiada się naprawdę emocjonująca sobota w letnim pawilonie. Można będzie nie tylko podziwiać piękne modele, ale również dowiedzieć się o zastosowanych w nich najnowszych rozwiązaniach technicznych.

AMG_s2

O 16.00 przewidziana jest część oficjalna z przedstawicielami Mercedes-AMG oraz nie lada gratka dla pasjonatów sportowych maszyn – konkurs z wiedzy na temat marki AMG. Dla najlepszych do wygrania aż 3 vouchery na odbywające się 28 sierpnia AMG Expercience na torze wyścigowym w Kielcach. Kilkugodzinna formuła AMG Experience umożliwi zwycięzcom konkursu przetestowanie szerokiej palety samochodów Mercedes-AMG. Intensywny harmonogram obejmuje szereg ćwiczeń ukazujących potencjał poszczególnych modeli, jak i zastosowanych rozwiązań technicznych.

W programie znajdziemy zarówno ćwiczenia na płycie poślizgowej, dynamiczny slalom czy jazdy po całej pętli toru. Atmosferę rywalizacji podgrzewa konkurencja czasowa dla wszystkich uczestników. Trening kończy się ekscytującym przejazdem z profesjonalnym kierowcą.

Dzień AMG w Stacji Mercedes to także spotkanie z instruktorami AMG Driving Academy, z którymi można będzie porozmawiać o samochodach, technikach jazdy i treningach oraz z product managerem AMG – Michałem Maksymiukiem, który przedstawi najbliższe plany dotyczące rozwoju marki AMG.

AMG_s3

Piękne auta, eksperci oraz konkurs z cennymi nagrodami – to główne atrakcje, które będą czekały na gości odwiedzających Stację Mercedes 27 czerwca. Zapraszamy (róg ul. Kruczkowskiego i al. 3 Maja w Warszawie)- wstęp wolny.

Szczegółowe informacje na temat wydarzeń odbywających się na Stacji Mercedes są zamieszczane na stronie www.stacjamercedes.pl