STACJA MERCEDES 2015: NIEDZIELA DNIEM KLASY G

Klasa G_s1

W niedzielę, 12 lipca, o godz. 12:00 w Stacji Mercedes na warszawskim Powiślu odbędzie się niezwykłe spotkanie dla wszystkich fanów aut terenowych – Dzień Klasy G.

Zapowiada się prawdziwa uczta dla miłośników tego kultowego samochodu i wszystkich pasjonatów podróży w ekstremalnych warunkach.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Podczas wydarzenia planowana jest nie tylko prezentacja pięknych samochodów Klasy G 63 AMG z serii Crazy Colors, ale również premiera G 4×4² i konkursy z nagrodami.

Klasa G_s2

Do świetnych możliwości terenowych modeli Klasy G dochodzi także ich niepowtarzalny design, którzy wszyscy goście letniego pawilonu będą mogli zobaczyć osobiście. Wozy terenowe G 63 AMG z palety Crazy Colors z pewnością będą wspaniale prezentowały się w parkowym otoczeniu letniego pawilonu. Warto przyjrzeć się im z bliska oraz dowiedzieć się o ich ekstremalnych możliwościach.

O godzinie 13:00 odbędzie się pierwsza polska publiczna premiera najnowszego samochodu Klasy G 4×4². Imponujące wymiary i osiągi w terenie to tylko niektóre z zalet tego wyjątkowego samochodu. Dla fanów Klasy G zostanie również zorganizowany konkurs z nagrodami.

Klasa G_s3

Zapraszamy (róg ul. Kruczkowskiego i al. 3 Maja w Warszawie)- wstęp wolny. Szczegółowe informacje na temat wydarzeń odbywających się na Stacji Mercedes są zamieszczane na stronie www.stacjamercedes.pl.

Stacja Mercedes przez całe lato (do 6 września 2015) oferować będzie ciekawe spotkania, koncerty, projekcje filmowe, wydarzenia motoryzacyjne oraz zajęcia sportowe. Inicjatorem projektu jest Mercedes- Benz Polska, a współtwórcą programu i operatorem – Grupa Warszawa. Przez cały czas działania można umówić się na jazdy testowe za pośrednictwem mobilnych sprzedawców obecnych w Stacji. W tym roku do dyspozycji gości będą m.in. Klasy A, C, CLA Shooting Brake, CLS, GLA i smart forfour.