SUBARU: NOWY FORESTER POKAZANY W JAPONII

Fuji Heavy Industries Ltd. (FHI), producent samochodów Subaru, ogłosiło debiut całkowicie nowego Forestera. Głównym celem przy opracowywaniu czwartej generacji modelu było umocnienie jego obrazu, jako prawdziwego przedstawiciela segmentu SUV.

Nowy Forester usprawnia podstawowe funkcje samochodu takie jak zachowanie na drodze, bezpieczeństwo i przyjazny stosunek do środowiska naturalnego, a jednocześnie podkreśla, że najistotniejszym jego wyróżnikiem jest wyjątkowy system Symmetrical AWD (All-Wheel Drive czyli napęd czterech kół). Co więcej, poprawiono także przyjazne pasażerom i kierowcy funkcje użytkowe Forestera, oraz jego prowadzenie.

Już w momencie prezentacji pierwszej generacji Forestera w roku 1997, samochód ten spotkał się na całym świecie z życzliwym przyjęciem ze względu na swoje dobre własności jezdne, komfort podróżowania, mocne własności terenowe i użytkowe oraz łatwość manewrowania.

Współczesne hasło marki Subaru, „Confidence in Motion”, jest fundamentem rozwoju technicznego samochodów producenta.

Subaru tworzy eleganckie konstrukcje dostarczające użytkownikom „radości i spokoju”, a przede wszystkim uwzględniające ich potrzeby i styl życia. Także i nowy Forester ucieleśnia ową główną myśl Subaru.

Specjalna strona internetowa poświęcona nowemu Foresterowi www.subaru-global.com znajduje się już w światowym portalu Subaru. Można na niej znaleźć najnowsze wiadomości o Foresterze, a także film wideo z premierowych uroczystości w Japonii.