SUPER OS ZAGRA W LIMANOWEJ DLA WOŚP

Auto Moto Klub Limanowa w imieniu swoim i współorganizatorów zaprasza na 4 Super Os o Puchar Jurka Owsiaka 2012, który zostanie rozegrany na limanowskich ulicach w dniu 8 stycznia 2012 r. podczas XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Współorganizatorami imprezy są Starostwo Powiatowe w Limanowej, Urząd Miasta Limanowa, Komenda Powiatowa Policji w Limanowej, Limanowski Dom Kultury oraz Bełtowski Motorsport.

Trasa liczyć będzie 1150 metrów, a zawodnicy będą rywalizować w klasach od 1 do 5 o Puchar Starosty Powiatu Limanowskiego Jana Puchały, a w klasyfikacji generalnej oraz generalnej open o Puchar Jurka Owsiaka. Jedną z innowacji jest wprowadzenie klasyfikacji „zespołów”, w której to będą klasyfikowane teamy firmowe.

Zgłoszenia trwają do 5 stycznia, a można je przesyłać przez oficjalną stronę imprezy: www.rajd.limanowa.pl lub na e-mial: rajd@amk.strefa.pl.

Biuro zawodów mieści się do dnia 7 stycznia w siedzibie Auto Moto Klubu Limanowa (ul. W. Witosa 22, 34-600 Limanowa, tel./fax: 18 337 10 58, kom. 504-076530), a w dniu zawodów w Limanowskim Domu Kultury (ul. Br. Czecha,34-600 Limanowa).

Na stronie zawodów opublikowany został szczegółowy regulamin imprezy, harmonogram czasowy oraz kary regulaminowe.

Podczas imprezy nie zabraknie różnych atrakcji dla wszystkich, którzy zdecydują się przyjść i wesprzeć WOŚP w Limanowej. Jedną z atrakcji była możliwość wylicytowania przejażdżki z Marcinem Bełtowskim na prawym fotelu Subaru Imprezy.

Cały dochód z imprezy przeznaczony jest na XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Wszystkich serdecznie zapraszamy do startu w zawodach oraz do kibicowania w dniu 08.01.2012 r. w Limanowej.

Wylicytuj przejażdżkę z Grzegorzem Dudą!

Pierwsza licytacja allegro przejażdżki z naszym gościem specjalnym Marcinem Bełtowskim (Bełtowski Motorsport) za nami, gratulujemy zwycięzcy. Na allegro rusza kolejna licytacja, tym razem będziecie mogli wylicytować przejażdżkę z Grzegorzem Dudą w samochodzie wyścigowym marki Mitsubishi Lancer Evo.

Licytować można na allegro (link: aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=551333).

Wśród gości między innymi zobaczymy :

Monikę Zawodny – zawodniczka startująca w cyklu GSMP – w Limanowej w Peugeot 106;
Łukasz Bednarski – swoją przygodę z motosportem rozpoczął w 2004, wygrywał w Rajdzie Krakowskim, startował między innymi w Rajdzie Barum.W 2009 roku Łukasz wystartował w GSMP zdobywając tytuł Mistrza Polski w klasie A-1600;

Filip Styła – debiutował w rajdach na początku 2008 roku – w Limanowej zobaczycie Go w Honda Civic Type-r,
Grzegorz Duda – w tym roku zdobył tytuł mistrza Europy.Startuje w barwach V-tech/Power4Car Racing Team Grzegorz zdobył już wcześniej 13 tytułów mistrza w Górskich
Samochodowych Mistrzostwach Polski.W Limanowej pojawi się Mitsubishi Lancerem Evo.
Robert Kus – Mistrz Polski w klasyfikacji generalnej GSMP 2008, Wicemistrz Polski w wyścigach górskich 2001 klasa H-1150 Fiat Seicento Sporting, Mistrz Polski w wyścigach górskich 2002 klasa A-1600 Opel Corsa Super 1600 ( EFL CORSA Rally TEAM ), Wicemistrz Polski w wyścigach górskich 2002 grupa A Opel Corsa Super 1600 ( EFL CORSA Rally TEAM ) Rajd Krakowski 2001 – trzecie miejsce w klasie A-5 Fiat Seicento Sporting kit car.
Marcin Bełtowski – BEŁTOWSKI MOTORSPORT – kierowca który swoją karierę rozpoczął w 1996 roku, W 2001 roku Skodą Felicią Kit Car wraz z Jarosławem Dragonem jako pilotem, wziął udział w pięciu eliminacjach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz wybranych Pucharu PZM-ot. Największym sukcesem było zajęcie 3 miejsca w Trofeum 1600 i drugiego w A6 w eliminacji Mistrzostw Europy o najwyższym współczynniku – Rajdzie Polski. Bardzo ważny okazał się rok 2002, wywalczył tytuł Wicemistrza Polski w cieszącym się dużą popularnością Trofeum 1600, oraz zdobył przyznawany przez PZM-ot najlepszemu kierowcy młodego pokolenia zaszczytny tytuł „Talent Roku wśród kierowców”.Obecnie Marcina możecie oglądać w cyklu GSMP,zwyciężał podczas wielu rund oraz w klasyfikacjach generalnych tego cyklu.

8 stycznia w Limanowej start o godzinie 9-tej.