SUZUKI: BEZPŁATNA KONTROLA AUTA PRZED ZIMĄ

suzuki_przed-zima

Przygotowania do niskich temperatur warto rozpocząć zanim spadnie pierwszy śnieg. Zlecając teraz wymianę opon lub kół, ASO Suzuki bezpłatnie wykona kontrolę samochodu oraz przyzna rabat na ewentualny serwis.

Suzuki we współpracy z firmą Shell zaprasza do akcji „Suzuki przed zimą”, która trwa od 1 listopada 2013 do 15 grudnia 2013. W skład kontroli wchodzi sprawdzenie płynów eksploatacyjnych, zawieszenia, układu kierowniczego, układu hamulcowego, oświetlenia, ogrzewania i wentylacji, akumulatora oraz wycieraczek.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Na elementy objęte kontrolą, w przypadku konieczności ich wymiany przysługuje rabat w wysokości 30 proc. na części zamienne i 15 proc. na robociznę. Dodatkowo klient otrzymuje w prezencie bon na oryginalny filtr oleju Suzuki.

Równolegle przygotowana została specjalna oferta na zakup felg stalowych, kompletnych kół zimowych i akumulatorów Yuasa.

Szczegóły akcji „Suzuki przed zimą” dostępne są u doradcy serwisowego lub doradcy sprzedaży części. Regulamin znajduje się na stronie suzuki.pl.