SUZUKI GRANDYS: ZAPROSZENIE NA TRENINGI NA TOR

Choć to dopiero zima, aura trochę zachęca do myślenia o wiośnie… W związku z dużym zainteresowaniem ubiegłorocznymi treningami na Pannoniaring i Slovakiaring, zespół Suzuki GRANDys postanowił kontynuować je także w roku bieżącym!

Pierwsza impreza odbędzie się na słowackim torze Slovakiaring w dniach 25-26/04/2012 (tuż przed Mistrzostwami Polski oraz Alpe Adria).

Kolejna impreza, odbędzie się tak jak w ubiegłym roku w długi majowy weekend (02-03/05/2012), na węgierskim torze Pannoniaring. Osoby, które będą chciały wziąć udział w obu szkoleniach, będą mogły na żywo oglądać zmagania najlepszych zawodników w tej części Europy podczas weekendu Alpe Adria na Slovakiaring. W niedzielę po zawodach będzie się można przemieścić na Pannoniaring, gdzie czeka wyznaczone, bezpieczne miejsce do pozostawienia motocykli. Osoby, które przyjadą ze Słowacji będą mogły pozostać na torze lub pozwiedzać Węgry.

Impreza tak jak poprzednie adresowana jest zarówno do amatorów, którzy jeszcze nigdy nie mieli okazji być własnym jednośladem na torze wyścigowym, gdzie pod okiem instruktorów, którymi są wielokrotni mistrzowie i wicemistrzowie Polski, uczą się techniki jazdy i doskonalą swoje umiejętności, jak również dla tych, którym tor wyścigowy nie jest obcy.

Więcej informacji na www.grandysduo.com.pl oraz na http://www.facebook.com/Suzuki.GRANDys.duo.

Chcemy też przypomnieć, że wśród osób, które polubią nasz profil na Facebook rozlosowany zostanie udział w wybranej imprezie oraz bilety na mistrzostwa Świata Superbike. Regulamin zabawy na http://www.facebook.com/Suzuki.GRANDys.duo.