SUZUKI: JESIENNA AKCJA SERWISOWA DLA MOTOCYKLI

jesienzsuzuki

Suzuki przygotowało specjalną, jesienną akcję serwisową dla motocykli. W czasie trwania akcji na pojazdy pozostawione w serwisie przysługuje 30 procent rabatu na części zamienne.

Po zbliżającym się ku końcowi sezonie motocyklowym warto zrobić gruntowny przegląd swojego pojazdu i przygotować go do kolejnego sezonu. Suzuki we współpracy z firmą Shell zaprasza do akcji „Jesień z Suzuki”, która trwa do 15 listopada 2013.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI
MOTOCYKLE


Pozostawiając w tym czasie swój pojazd w ASO Suzuki, można znacznie zaoszczędzić.

Decydując się na serwis motocykla lub pojazdu ATV Suzuki w ASO, klient otrzyma rabat na oryginalne części zamienne Suzuki. Dodatkowo przeprowadzona zostanie bezpłatna kontrola pojazdu, podczas której sprawdzone zostaną: płyny eksploatacyjne, zawieszenie, układ hamulcowy, układ napędowy, koła/ogumienie, oświetlenie i akumulator. Pojazdy, wobec których zostanie zlecone wykonanie usługi serwisowej na kwotę min. 300 złotych netto (z uwzględnieniem rabatu) zostaną doposażone w bon na oryginalny filtr oleju Suzuki.

Akcją „Jesień z Suzuki” objęte są wszystkie modele motocykli i pojazdów ATV Suzuki zakupione w sieci ASO oraz pochodzące z prywatnego importu. Powyższe rabaty dotyczą wyłącznie pojazdów pozostawionych w serwisie z otwartym zleceniem usługi, płatnym przez klienta.