SUZUKI: LIMITOWANA SERIA MOTOCYKLA GSX-R1000

GSX-R1000_1jpg

Od momentu wprowadzenia modelu GSX-R1000 na rynek, co miało miejsce ponad dekadę temu, motocykl ten stanowi synonim najbardziej zaawansowanej technologii.

Teraz Suzuki przygotowało wyjątkową, limitowaną edycję tego modelu – Premium Color Special Edition, która dodatkowo podkreśla jego dynamizm i ponadprzeciętne osiągi.


Zobacz także:
MOTOCYKLE


Dla osób marzących o tym, aby ich motocykl był niepowtarzalny i wyjątkowy, Suzuki przygotowało wersję Premium Color Special Edition, której wyprodukowano wyłącznie 100 sztuk na cały świat. W Polsce spotkać będzie można jedynie 2 motocykle w takie specyfikacji.

GSX-R1000 w wersji Premium Color Special Edition ma kolor perłowej, lodowej bieli. Posiada akcenty wykończenia nadwozia w kolorze matowego srebra z dedykowaną grafiką. Śnieżnobiałą stylistykę uzupełnia kolor niebieski, w tym m.in. anodowane na niebiesko elementy regulacyjne przedniego zawieszenia i przednie amortyzatory. Malowane na niebiesko z wykończeniem lakierem bezbarwnym są także takie elementy, jak pokrywa sprzęgła, osłona alternatora i sprężyna tylnego zawieszenia. Przednie zaciski hamulcowe są anodowane na czarno, co sugeruje ich znakomitą moc i efektywność.

Premium Color Special Edition to także dedykowana szata graficzna panelu prędkościomierza oraz specjalna tabliczka z numerem seryjnym, dzięki czemu nikt nie pomyli tej wersji z powszechnie dostępnymi motocyklami. Ponadto, niepowtarzalna oprawa kluczyka sugeruje, że osoba, która trzyma go w dłoni nie jeździ zwyczajnym jednośladem. Posiadaczem jednego ze stu takich motocykli dostępnych na świecie można stać się już za 71 000 zł. Cena nie jest więc wygórowana!

GSX-R1000_ 2