SUZUKI: MOTOCYKLOWA WIOSNA W SERWISACH JUŻ W LUTYM

Su_Wiosna 2

Autoryzowane serwisy motocyklowe Suzuki zapraszają na przygotowanie pojazdu do nowego sezonu już w lutym. Oferta jest korzystna – wystarczy się umówić.

Korzystając z programu „Wiosna w lutym”, możesz uniknąć kolejek w serwisach i długiego czasu oczekiwania na naprawę, a także otrzymać atrakcyjne rabaty.


Zobacz także:
MOTOCYKLE


Planując przygotowanie motocykla i quada do nowego sezonu, warto odwiedzić ASO Suzuki już w lutym. Tylko w tym miesiącu obowiązują atrakcyjne rabaty w wysokości 30 proc. na oryginalne części zamienne oraz 15 proc. rabatu na oryginalne akcesoria Suzuki.

Jeżeli nie masz możliwości przekazać pojazdu do serwisu w lutym, nic nie jest stracone. Wystarczy, że w lutym umówisz swoje Suzuki do serwisu, a do połowy marca będziesz mógł skorzystać z oferty.

Dodatkowo, możesz liczyć na bezpłatny transport pojazdu do serwisu i z powrotem (w obszarze działania danego dealera), a gdy zlecisz wykonanie usługi w serwisie na kwotę min 300 złotych netto od partnera akcji – firmy Shell Polska – otrzymasz także upominek w postaci oryginalnej teczki.