SUZUKI: NOWY SWIFT W CENIE OD 43 900 ZŁOTYCH

S 1_Swift

Nowy Suzuki Swift jest już dostępny na polskim rynku. Japoński kompakt zyskał nową stylizację nadwozia oraz odświeżone wnętrze. To samochód kompaktowy o sportowym charakterze.

Dzięki niskiemu zużyciu paliwa i walorom ekologicznym trafia w potrzeby współczesnego klienta. Wytwarzany w siedmiu zakładach produkcyjnych na świecie, jest sprzedawany w ponad stu krajach na wszystkich kontynentach. Teraz na polskim rynku debiutuje odświeżona wersja tego popularnego kompaktu.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Nowy Swift otrzymał bardziej stylowy wygląd, dzięki zmodyfikowanemu przedniemu zderzakowi oraz masce silnika. Wprowadzono także nowy kształt maskownicy lamp przeciwmgłowych. W wersji Premium światła do jazdy dziennej oraz dodatkowe światło STOP wykonano w technologii LED. Lusterka boczne zostały zintegrowane z kierunkowskazami.

S 2_18

Wnętrze samochodu także zyskało odświeżony wygląd. Dostępne nowe wzory tapicerki siedzeń, stosowane w wersjach wyposażenia Club oraz Comfort-Premium, są trwałe i praktyczne. Zmieniono również wzór felg aluminiowych. Dzięki zastosowanym modyfikacjom Swift jest jeszcze atrakcyjniejszy i nowocześniejszy, dostosowując się do aktualnych trendów oraz rosnących oczekiwań klientów.

Suzuki Swift dostępny jest w dziewięciu kolorach nadwozia, w tym dwóch nowych: ciepłym, słonecznym Sunburst Yellow Metallic oraz głębokim, kobaltowym Boost Blue Pearl Metallic.

CENY

Wersja trzydrzwiowa
Swift FL 1.2 Club: 43 900 zł;
Swift FL 1.2 Comfort: 46 900 zł;
Swift FL 1.2 Premium: 53 900 zł.

Wersja pięciodrzwiowa
Swift FL 1.2 Club: 46 900 zł;
Swift FL 1.2 Comfort: 49 900 zł;
Swift FL 1.2 Premium: 56 900 zł;
Swift FL 1.2 A/T Comfort: 54 900 zł;
Swift FL 1.6 Sport: 68 900 zł.

Dopłata do lakieru metalicznego (brutto): 1 700 zł.

S 3_3