SYNTHOS CERSANIT RALLY TEAM: KONKURS FILMOWY

Przed zbliżającym się sezonem w Mistrzostwach Europy, Synthos – Cersanit Rally Team przygotował dla kibiców wyjątkowy konkurs. Polega on na wykonaniu przez fanów klipów filmowych obrazujących zmagania załogi Michał Sołowow i Maciek Baran na odcinkach specjalnych.

Uczestnicy będą mogli pobrać z serwera FTP, przygotowane przez zespół pliki filmowe oraz muzykę i na bazie tych materiałów stworzyć swój własny film.

– Ubiegłoroczny konkurs fotograficzny cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Tym razem postanowiliśmy zaproponować coś nowego. Wpadliśmy na pomysł konkursu filmowego. Aby wszyscy uczestnicy mieli równe szanse, udostępniliśmy kilkadziesiąt ujęć wykonanych przez naszą ekipę filmową z różnych lat i różnych rajdów oraz muzykę. Fani mogą tylko na bazie tych materiałów wykonać swój własny klip filmowy. Zatem liczy się pomysłowość i inwencja twórcza. Na zwycięzców czekają fajne nagrody – wyjaśnił Maciek Baran.

Konkurs trwa do 13 maja br. i jest skierowany do fanów Zespołu na portalu Facebook. Pliki z materiałami (video, ścieżka dźwiękowa)oraz regulamin znajdują się pod linkiem www.facebook.com/CersanitRallyTeam. Prace będą publikowane na kanale Cersanit Rally Team na YouTube, profilu zespołu naFacebook, oraz na stronie www.cersanitrally.pl.

Za dwa tygodnie Michał Sołowow i Maciek Baran wystartują w drugiej rundzie tegorocznych Mistrzostw Europy – włoskim klasyku Rajdzie 1000 Miglia.