TESCO: ZMOTORYZOWANYCH KLIENTÓW ZIMA NIE ZASKOCZY

baner_te

Jeszcze zanim pierwsi kierowcy zdążą powiedzieć, że „zima znów zaskoczyła drogowców” sieć Tesco wprowadziła do swojej oferty wszystkie akcesoria, które pozwolą nam uniknąć mroźnego wstrząsu.

Już od października w sklepach sieci Tesco pojawiły się najważniejsze artykuły do walki z mroźną zimą.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


– Nigdy nie wiemy, kiedy dokładnie nadejdzie prawdziwa zima, dlatego jako klienci w pośpiechu przygotowujemy się do niej, wraz z pierwszymi mrozami, lub gdy już spadnie śnieg. W Tesco profilaktycznie już na początku października wprowadziliśmy do oferty najbardziej potrzebne artykuły do walki z mrozami – mówi Michał Sikora rzecznik prasowy sieci Tesco.

Sól drogową w worku kupimy za 5,99 zł za 5 kilo, a łopata do śniegu to koszt niecałych 20 zł. Na tym jednak oferta sklepu się nie kończy.

Wszyscy klienci Tesco mają szansę przygotować swoje samochody na zimę. W ofercie znalazły się odmrażacze do szyb marki Top Drive za jedyne 7,49 zł, pięciolitrowe płyny do chłodnic marki Tesco w cenie 29,99 zł oraz cała gama skrobaków i zmiotek już od 1,99 zł. Sieć pozwala przygotować się kierowcom na każdą mroźną ewentualność, za niecałe 20 zł możemy kupić kable rozruchowe, a jeśli to nie pomoże to wydając 199 zł kupimy nowy akumulator.

Warto pamiętać, że już 4 stycznia ze wszystkich sklepów w Polsce zostaną wycofane płyny do spryskiwaczy, w których składzie znajdziemy metanol. Takie rozwiązanie z uwagi na swoją niską cenę (12,99 zł) dotychczas było bardzo popularne. W nowym roku będziemy musieli korzystać z płynów z etanolem, które są zazwyczaj o klika złotych droższe.

Pod koniec 2012 roku w Polsce było prawie 18,8 mln zarejestrowanych samochodów osobowych. Przy tak dużej liczbie aut dobre przygotowanie swojego pojazdu do sezonu zimowego wydaje się być niezwykle ważne. Zaoszczędzi to nam czasu i nerwów poświęcanych na poranny rytuał odmrażania i odśnieżania samochodów.

Okazuje się również, że zapewnienie sobie spokojnego snu podczas mroźnych nocy nie musi wiele kosztować. Podstawowy komplet „przeciwmroźny” to koszt niecałych 45 zł (płyn do spryskiwaczy, odmrażacz do zamków, skrobaczka, sól drogowa, łopata do śniegu).