TOKIO 2013: TRZY ŚWIATOWE PREMIERY MITSUBISHI

M 1_Concept_GC

Podczas czterdziestego trzeciego Salonu Samochodowego w Tokio 2013, firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) zaprezentuje trzy samochody koncepcyjne, świętujące swoje światowe premiery.

Wygląd trzech nowych modeli, odzwierciedlający nową tożsamość wizualną marki, podkreśla typowe dla aut typu SUV poczucie bezpieczeństwa i funkcjonalność. Pojazdy zaprojektowano zgodnie z nową strategią @earth Technology.


Zobacz także:
SALONY SAMOCHODOWE
TOKIO 2013: NOWE MODELE MITSUBISHI eK SPACE


Oznacza ona wykorzystywanie zaawansowanych technologii nowej generacji, które opracowano z myślą o przyjemności z jazdy oraz wytrzymałości i bezpieczeństwie, nie zapominając o dbałości o środowisko.

Mi 2_immage 1

Pierwszy z trzech konceptów, Mitsubishi Concept GC-PHEV, to pełnowymiarowy SUV nowej generacji, wykorzystujący nowy, potężny system napędu PHEV (plug-in hybrid electric vehicle). Concept GC-PHEV oferuje dynamiczne właściwości jezdne SUV-a oraz wiodącą wydajność ekologiczną. Opracowany przez MMC, zaawansowany system kontroli napędu na cztery koła S-AWC (Super All Wheel Control) zapewnia niezrównane prowadzenie i ponadprzeciętną stabilność, jak również typowe dla SUV-a właściwości jezdne umożliwiające jazdę po nawierzchniach wszystkich typów, także w terenie.

To „samochód przyłączony do sieci”, który oferuje również zaawansowane technologie bezpieczeństwa nowej generacji oraz systemy wspierające kierowcę działające w oparciu o łączność z sieciami mobilnymi.

Mitsubishi Concept XR-PHEV to kompaktowy SUV nowej generacji wyposażony w lekki i bardzo wydajny system PHEV, oferujący niezwykle wysoką wydajność ekologiczną. Model odznacza się zwinnością i znakomitymi właściwościami jezdnymi oraz stylizacją nadwozia nawiązującą do sportowych aut typu coupe.

Mitsubishi Concept AR to kompaktowy MPV (samochód wielofunkcyjny) nowej generacji, oferujący mobilność SUV-a i przestrzeń dla pasażerów typową dla konstrukcji MPV. Najnowsze technologie obniżające zużycie paliwa zastosowane w Concept AR obejmują m.in. silnik o niewielkiej pojemności skokowej, wyposażony w turbodoładowanie i bezpośredni wtrysk. Auto zapewnia wszystkim pasażerom komfortowe warunki podczas jazdy za sprawą przytulnego wnętrza i funkcjonalnego układu siedzeń.