TOR POZNAŃ TRACK DAY: UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE SEZONU 2015

TPTD-po1

W Porsche Centrum Poznań odbyła się kolejna impreza dla miłośników sztuki i motoryzacji – Podsumowanie Sezonu 2015 Tor Poznań Track Day – Akademii Sportowej Jazdy Porsche.

Salon kolejny raz gościł na zakończenie cyklu organizatorów, uczestników i partnerów popularnej imprezy motoryzacyjnej.


Zobacz także:

SPORT

TRACK DAY NA TORZE POZNAŃ


Tor Poznań Track Day – Akademia Sportowej Jazdy Porsche, organizowany przez Automobilklub Wielkopolski skierowany jest do wszystkich miłośników szybkiej jazdy w bezpiecznych torowych warunkach, która cieszy się olbrzymią popularnością.

TPTD-po3

Podsumowanie było okazją do podziękowania parterom imprezy oraz ogłoszenia oficjalnych wyników i wręczenia nagród dla zwycięzców w poszczególnych klasach. Klasyfikację generalną sezonu wygrał Bartosz Walkowiak prowadzący Porsche 911 (991) Carrera S, przed Tomaszem Łuszczewskim z Porsche (987) Boxster S oraz Pawłem Glinieckim – Porsche 911 (997) Turbo S.

Prawdziwą gratką dla uczestników był pokaz grupy „Z głową w chmurach”, która zaprezentowała wspaniałe powietrzne układy akrobatyczne na szarfach oraz prezentacja nowego modelu Porsche 911 Carrera. Imprezę zwieńczył koncert kwartetu smyczkowego Novi String Quartet, który zaprezentował standardy muzyki rozrywkowej w klasycznych aranżacjach.

Sezon 2015 został zakończony i podsumowany, początek zmagań na Torze „Poznań” w sezonie 2016 już od marca – szczegóły www.tptd.pl

TPTD-po2