TUNING SHOW: BĘBENEK PREZENTUJE RAJDÓWKĘ

W najbliższy weekend: 12 i 13 maja, podczas targów Tuning Show w Krakowie Platinum Rally Team zaprezentuje Peugeota 207 S2000, którym rywalizuje na trasach Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2012.

Bocheńska załoga Michał i Grzegorz Bębenkowie to obecni wiceliderzy klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski. Na Targi Tuning Show zaprasza Platinum – sponsor główny imprezy.

Targi Tuning Show odbędą się w Krakowie na terenie hali wystawowej o powierzchni ponad 6 tys. m.kw. zlokalizowanej przy ul. Centralnej 41a. Podczas weekendowej imprezy wystawcy zaprezentują ponad 100 samochodów z unikalnymi modyfikacjami stylistycznymi i mechanicznymi oraz bogatą ofertę akcesoriów motoryzacyjnych, tuningowych i audio. Na stoisku Platinum zwiedzający będą mogli spotkać się z Michałem Bębenkiem – utytułowanym zawodnikiem rajdowym startującym w barwach Platinum Rally Team.

Michał ma na swoim koncie m.in. tytuł Mistrza Polski w grupie N, Wice Mistrza Polski w klasyfikacji generalnej i zwycięstwo w Citroen Racing Trophy. Zawodnik będzie obecny na stoisku Platinum w sobotę i niedzielę, w godzinach od 14.00 do 17.00.

Platinum Rally Team zaprezentuje również swoją rajdową broń – Peugeota 207 S2000, który specjalnie na targi przyjedzie z węgierskiej stajni Tagai Racing Technology. Samochód powinien stanowić nie lada atrakcję dla miłośników tuningu – rajdówki klasy Super 2000, podobnie jak WRC, są konstrukcjami budowanymi od podstaw z myślą o rywalizacji sportowej. Samochód wyposażony jest w wyczynowy, dwulitrowy silnik bez turbodoładowania o mocy 280 KM. Peugeot S2000 posiada sekwencyjną skrzynię biegów i stały napęd na cztery koła. Nadwozie samochodu bazuje na konstrukcji seryjnej, ale jest właściwie od podstaw budowane do sportu wyczynowego.

Platinum Rally Team to jeden z czołowych zespołów rajdowych rywalizujących w Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Po dwóch rozegranych w sezonie 2012 rajdach zespół jest wiceliderem klasyfikacji generalnej. Więcej informacji na temat Platinum Rally Team: www.platinumrallyteam.pl.

Targi Tuning Show (12-13 maja 2012 r.)
ul. Centralna 41 a, Kraków
Godziny otwarcia:
Sobota (12.05): 11-19.00
Niedziela (13.05): 10-18.00
Spotkanie z Michałem Bębenkiem: sobota i niedziela w godz: 14.00-17.00
Więcej informacji o imprezie: www.tuningshow.krakow.pl.

Fot. M.Kaliszka i R.Magiera