VOLKSWAGEN – DNI OTWARTE, CITROEN – ATRAKCYJNA GAMA C

C3_Jab 1

W salonach dealerskich spory ruch. Wszystkie firmy kuszą potencjalnych nabywców różnego rodzaju ofertami, promocjami i rabatami. Dlatego warto je porównać przed dokonaniem zakupu.

W dniach od 17 do 19 stycznia w salonach Volkswagena odbędzie się akcja „Das Weekend”. Podczas akcji klienci mogą liczyć na dodatkowe korzyści związane z zakupem samochodu. Dealerzy w całej Polsce przygotowali specjalną ofertę samochodów z linii Limited Edition 2013.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Aktualnie rabaty na niektóre modele sięgają aż 17 000 zł. W ramach wyprzedaży można kupić np. up! za 31 630 zł brutto, Polo za 40 320 brutto zł, czy też Passata za 75 900 zł brutto. W atrakcyjnych cenach są także Golf, Jetta i Tiguan z serii Limited Edition 2013.

das_weekjpg

Wciąż dostępne są modele dedykowane przedsiębiorcom, które umożliwiają pełen odpis podatku VAT. Taką możliwość dają: Tiguan, Touran, Passat Variant, Passat Alltrack, Sharan i Touareg. Podkreślić należy, że samochody te są pięcioosobowe oraz nie posiadają kraty. Na przykład Touran z silnikiem 1.2 TSI o mocy 105 KM oferowany jest już w cenie 62 268 zł netto.

Klienci, którzy dokonają zakupu samochodu z roku produkcji 2013 podczas akcji „Das Weekend” mogą liczyć na dodatkowe korzyści.

CITROEN ZASKAKUJE

W okresie wyprzedaży samochodów z ubiegłego roku, Citroen zaskakuje klientów swoją ofertą i proponuje modele z gamy C z rocznika produkcji 2014 w cenie samochodów z 2013 roku!

Podczas, gdy wszyscy inni importerzy samochodów dwoją się i troją aby sprzedać samochody z produkcji roku 2013, francuska marka wychodzi przyjęła nietypową, ale bez wątpienia interesująca dla klientów strategię.

C3_jab 2