VOLKSWAGEN LEASING POLSKA NAGRODZONY W KONKURSIE

nf0295

Volkswagen Leasing Polska otrzymał dwie statuetki Outsourcing Stars w kategorii Car Fleet Management. Spółka została nagrodzona za dynamiczny rozwój w obszarze FSM (Full Service Management).

Outsourcing Stars jest przedsięwzięciem, którego celem jest nagradzanie najlepszych i najdynamiczniej rozwijających się dostawców usług outsourcingowych oraz ich bezpośredniego otoczenia biznesowego. Volkswagen Leasing Polska otrzymał nagrody CFM Outsourcing Star w dwóch podkategoriach – za największy wzrost procentowy obsługiwanych podmiotów w modelu FSM i za największy przyrost procentowy zarządzanych aut w tym samym modelu (2013 vs. 2012).


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Uroczysta Gala odbyła się w gmachu Ufficio Primo w Warszawie. Organizatorem konkursu Outsourcing Star jest Fundacja Pro Progressio, zajmująca się wsparciem sektora outsourcingowego. Partnerem merytorycznym konkursu w kategorii CFM jest Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów.

– Z dużą satysfakcją przyjęliśmy wyróżnienia dla spółki Volkswagen Leasing Polska w konkursie Outsourcing Stars 2013. Na nasz sukces ma wpływ m.in. konsekwentna realizacja strategii rozwoju biznesu flotowego i bardzo dobre relacje z siecią dealerską oraz Volkswagen Group Polska. Klienci wysoko oceniają jakość naszych usług, czego dowodem jest coraz większy odsetek firm, które chcą
z nami rozpocząć współpracę, na podstawie rekomendacji dotychczasowych klientów – mówi Daniel Trzaskowski, Dyrektor Departamentu Finansowania i Zarządzania Flotą w Volkswagen Bank Polska.

– Cieszymy się, że wysoka dynamika rozwoju firm należących do PZWLP, jest zauważana i doceniana nie tylko przez środowisko branżowe, ale również przez szersze otoczenie biznesowe w Polsce. Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów jest organizacją skupiającą największe i najważniejsze firmy CFM w kraju. Od wielu lat nasze firmy, reprezentujące większość całej branży wynajmu i leasingu samochodów w Polsce, rozwijają się bardzo dynamicznie. W 2013 roku łączny wzrost członków PZWLP wyniósł 11 proc. – komentuje Leszek Pomorski, Prezes Zarządu Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.

Volkswagen Leasing Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Volkswagen Financial Services AG. W ramach działalności w Polsce firma oferuje klientom szereg usług z zakresu CFM m.in. leasing operacyjny, wynajem długoterminowy, zarządzanie flotą oraz International Fleet Management.