VOLKSWAGEN: ZOFIA KLEPACKA AMBASADOREM MARKI

V 1_dscf2223

Zofia Klepacka, brązowa medalistka olimpijska z Londynu w żeglarskiej klasie RS:X, została ambasadorem marki Volkswagen Samochody Użytkowe, należącej do wiodącego na świecie producenta samochodów.

VW Samochody Użytkowe i najlepsza polska żeglarka wspólnie pokonają drogę do Rio de Janeiro, gdzie w roku 2016 odbędą się Letnie Igrzyska Olimpijskie. Dla Zofii Klepackiej po sukcesy na olimpiadzie wiedzie przez tory regatowe na akwenach całego świata.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Dotarcie na start, komfort i satysfakcję z jazdy zapewni Zofii, skonfigurowany specjalnie dla niej samochód – Volkswagen Caravelle Comfortline. W ramach współpracy z marką Klepacka będzie miała taki samochód do swojej dyspozycji aż do Igrzysk w 2016 roku.

– Volkswagen Samochody Użytkowe to mój wybór. Te samochody zawsze kojarzyły mi się z niezawodnością i wygodą. Dynamika, perfekcja i przyjemność z jazdy – te uczucia od lat towarzyszą mi na windsurfingowej desce, a od teraz będą także za kierownicą. Cieszę się ze współpracy, bo to dowodzi, że akceptują mnie i to co robię. Razem będzie nam łatwiej dążyć do doskonałości, bo mamy wspólne cele i cenimy te same wartości – powiedziała Zofia Klepacka.

V 2_dscf2187

– Rozpoczęcie współpracy z Zofią Klepacką – medalistką Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Świata to przemyślany wybór. Jest nie tylko wspaniałym sportowcem, ale także niezwykłą osobowością polskiego sportu. Zofia Klepacka jest przede wszystkim otwarta na ludzi. Zaspokajając własne ambicje pamięta o potrzebach innych. To filozofia bardzo bliska wszystkim pracownikom koncernu Volkswagen. Cieszę się, że daleką i niełatwą drogę do Rio de Janeiro będziemy pokonywali wspólnie. Jestem pewien, że jesteśmy na właściwym kursie – powiedział Michał Jaremczuk, koordynator ds. komunikacji marketingowej marki Volskwagen Samochody Użytkowe.

Zofia Klepacka (ur. 26 kwietnia 1986 r. w Warszawie) jest brązową medalistką XXX Igrzysk w Londynie (2012), mistrzyni (2007) i dwukrotnie wicemistrzyni świata (2011, 2012) w olimpijskiej klasie RS:X. Reprezentuje klub YKP Warszawa. Startowała też na olimpiadzie w Atenach (2004) i w Pekinie (2008). Czterokrotnie była Mistrzynią Świata w kategorii juniorek oraz młodzieżowej.

V 3_dscf2122