VOLVO: DOŻYWOTNIA GWARANCJA NA CZĘŚCI – KOMU PRZYSŁUGUJE?

Dożywotnią gwarancję na oryginalne części zamontowane w autoryzowanych serwisach marki wprowadza Volvo Car Poland. Obejmuje ona wady materiałowe i montażowe.

Bezpieczeństwo jest kluczową wartością dla szwedzkiego producenta i nowa inicjatywa ma to potwierdzić.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Volvo Car namawia wszystkich do korzystania z oryginalnych części zamiennych, montowanych w autoryzowanych serwisach. To najlepszy sposób, by utrzymać swój samochód w dobrej kondycji technicznej. Jeśli osoba pozwoli autoryzowanemu dealerowi zadbać o swój samochód, będzie mogla skorzystać z Dożywotniej Gwarancji na Części. Zlecając naprawy swojego auta technikom, stosującym oryginalne części będzie mogła podróżować spokoju – bez względu na to, ile kilometrów nim przejechała.

Volvo Cars gwarantuje, że wszystkie oryginalne części Volvo użyte przez autoryzowany serwis marki są najwyższej jakości i spełniają wszystkie normy. Gwarancja obejmuje koszt robocizny potrzebnej do wymiany wadliwej części. Gwarancja nie dotyczy akcesoriów, części podlegających normalnemu zużyciu i materiałów eksploatacyjnych, a także części wymagających wymiany z przyczyn zewnętrznych. Wygasa, gdy auto zostaje sprzedane kolejnej osobie lub firmie.

Które części są objęte gwarancją, a które nie?

Dożywotniej Gwarancji na Części obejmuje zarówno bardziej jak i mniej skomplikowane elementy: od silnika i skrzyni biegów, po lampy, wiązki elektryczne i klamki drzwi. Oferta nie dotyczy części wymienianych w ramach napraw gwarancyjnych. Wyłączone są z niej części ulegające zużyciu eksploatacyjnemu np. klocki i tarcze hamulcowe, tarcze sprzęgła, łożyska kół, czy takie elementy zawieszenia jak tuleje, sworznie i łączniki.

Nie dotyczy także materiałów eksploatacyjnych, a więc olejów, filtrów, świec zapłonowych, pasków napędowych, żarówek, akumulatorów, etc.

Szczegóły oferty można znaleźć na stronie: https://www.volvocars.com/pl/uslugi/eksploatacja/oferty-serwisowe/dozywotnia-gwarancja-na-czesci.