VOLVO: GRUPA PGD URUCHOMIŁA DEALERSTWO W KRAKOWIE

Volvo trzynastą marką w Grupie PGD

Grupa PGD uruchomiła w Krakowie dealerstwo Volvo. Tym samym liczba reprezentowanych przez firmę marek wzrosła do trzynastu. Firma prowadzi działalność na rynkach krakowskim, poznańskim, śląskim i warszawskim.

Lista reprezentowanych przez nią marek to obecnie: Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Ford, Hyundai, Jeep, KIA, Mitsubishi, Nissan, Opel, Seat, Suzuki i Volvo.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

– Mamy ogromną satysfakcję z rozpoczęcia współpracy z marką Volvo. Zabiegaliśmy o kooperację przez wiele lat. Wspólne wartości biznesowe i cele są jego zdaniem podstawą przyszłego sukcesu projektu. Z dniem otwarcia Volvo Car PGD rozpoczęliśmy zapisywanie nowej karty w historii Grupy – mówi Grzegorz Hankus, prezes Grupy PGD.

Volvo trzynastą marką w Grupie PGD

Volvo Car PGD zapewnia kompleksowość usług związanych z zakupem i obsługą samochodów – ubezpieczenie i finansowanie (zarówno poprzez kredyt, jak i leasing), a także odkup samochodów używanych. Ponieważ dealerstwo uczestniczy w programie Volvo Selekt, oferuje klientom również wnikliwie sprawdzone samochody używane.

Na klientów czeka pełna gama modelowa samochodów demonstracyjnych, w tym najnowszy model S60, na który doradcy przyjmują zamówienia już na rok 2020.

Pełną obsługę posprzedażną gwarantuje sześciostanowiskowy serwis w standardach Volvo Personal Service, m.in. z podnośnikami podpodłogowymi (stemplowymi). Oczywistym jest, że serwis oddaje do dyspozycji klientów auta zastępcze.

Volvo trzynastą marką w Grupie PGD

Komfort klientów wynika już choćby z wielkości obiektu, która wynosi 1477 m kw. (czyli prawie 15 arów). Obsługę na najwyższym poziomie zapewnia dwudziestoosobowy zespół, którego tworzenie zaczęło się już w październiku zeszłego roku.

– Ruszyliśmy z rekrutacją z tak dużym wyprzedzeniem, ponieważ zależało nam na wyborze najlepszych kandydatów i pozostawieniu odpowiednio dużo czasu na szkolenia. Teraz, po audytach, marki i wewnętrznym, mam pełne przekonanie, że jesteśmy znakomicie przygotowani do goszczenia miłośników Volvo i osoby, które dopiero chcą zacząć motoryzacyjną przygodę z tą marką – wyjaśnia Joanna Pietkiewicz, dyrektorka Volvo Car PGD.

Volvo trzynastą marką w Grupie PGD

Warto przy okazji zauważyć, że Volvo nie jest całkowicie nową marką dla Holdingu 1, współtworzonego przez Grupę PGD. Do Holdingu należy bowiem także dealerstwo Euromotor, które od roku 2005 z sukcesami reprezentuje Volvo na rynku słowackim, w Bańskiej Bystrzycy.