VOLVO: OFERTA NAJLEPSZY CZAS NA SERWIS

Dla właścicieli modeli Volvo z małej platformy – C30, S40 i V50, Volvo przygotowało specjalną ofertę na ich serwisowanie – „Najlepszy czas na serwis”. Do 31 października będą mogli skorzystać z atrakcyjnego rabatu na części zamienne i koszt ich wymiany.

Od 3 września do 31 października, właściciel każdego Volvo C30, S40 i V50, bez względu na jego rok produkcji, otrzyma 30 proc. rabatu na zakup części zamiennych oraz 50 proc. zniżki na usługę ich wymiany. Z oferty będą mogli skorzystać również właściciele modelu V40 produkowanego do 2004 roku.

Akcją serwisową zostały objęte części wschodzące w skład układu kierowniczego, zawieszenia, układu hamulcowego, układu chłodzenia oraz silnika.

– Dedykowana oferta dla właścicieli modeli z małej platformy ma ich zachęcić do odwiedzania autoryzowanych serwisów Volvo. Ta oferta ma pokazać, że nasz serwis jest nie tylko bardzo doświadczony i profesjonalny, ale również atrakcyjny cenowo – podsumowuje Marek Szymański, Dyrektor ds. Technicznych i Obsługi Klienta w Volvo Auto Polska.

Akcja „Najlepszy czas na serwis” potrwa do 31 października.

Aby umówić się na spotkanie wystarczy odwiedzić Autoryzowany Serwis Volvo.