VOLVO: SALON EUROSERVICE W WARSZAWIE OTWARTY

Rozpoczął działalność nowy salon Volvo w Warszawie – Euroservice przy Al. Jerozolimskich 239. Obiekt o powierzchni 4400 m2 jest największym salonem Volvo w Polsce. Salon zdecydowanie wyróżnia się na tle okolicznych obiektów.

Całość została wykonany ze szkła i betonu architektonicznego, co dodatkowo potęguje wrażenie nowoczesności. Euroservice Al. Jerozolimskie jest nie tylko największym salonem Volvo, ale również najwyższym – w sumie wszystkie jego części obejmują 3 kondygnacje. Na jednym z pięter została zaprezentowana cała gama modelowa Volvo – w sumie 11 samochodów, które są znakomicie widoczne z zewnątrz salonu. Na pozostałych poziomach znajduje się strefa relaksu, obsługa serwisowa oraz część biurowa. Do dyspozycji gości zostało także przygotowanych 100 miejsc parkingowych przed salonem.

Oprócz działu sprzedaży, w salonie będzie się znajdował jeden z największych serwisów Volvo z dwudziestoma stanowiskami obsługi. Nowoczesny sprzęt i fachowa załoga mają zagwarantować wykonanie kompleksowych usług serwisowych na najwyższym poziomie.

Nowy obiekt znajduje się zaledwie 5 km od centrum Warszawy, co dodatkowo podkreśla jego atrakcyjność. Co więcej zmodernizowany węzeł Łopuszańska – Jerozolimskie ma umożliwić bezproblemowy dojazd klientów z dzielnic południowo – wschodnich Warszawy.

– Otwarcie nowego salonu Euroservice przy Al. Jerozolimskich jest naszą kluczową inwestycją w tym roku. Ten obiekt ma nie tylko zastąpić poprzednia lokalizację salonu Euroservice – dawniej Skancar – przy ul Łopuszańskiej, ale również umożliwić nam dotarcie do nowych klientów – powiedział Piotr Sędek, Dyrektor Handlowy Euroservice Sp. z o.o.

– Rozbudowa sieci dealerskiej Volvo o nowe obiekty, to efekt naszej długoterminowej. strategii Na ten rok jednym z jej elementów jest utrzymanie pierwszego miejsca w segmencie Premium. Ta inwestycja ma pomóc nam zrealizować ten cel – podkreślił Arkadiusz Nowiński, Prezes Volvo Auto Polska.

Nowy salon Euroservice Al. Jerozolimskie zastąpi obiekt Euroservice (dawniej Skancar) mieszczący się przy ul. Łopuszańskiej 12a. Z nowym dealerem można się skontaktować telefonicznie 22 455 10 00 lub mailowo: salon239@euroservice.dealervolvo.pl.

Więcej szczegółów: www.dealer.volvocars.pl/pl/pl/dealerpages/2915/default.aspx.