VOLVO: TRANSMISJA ŚWIATOWEJ PREMIERY NA ŻYWO

W związku z oficjalnym wprowadzeniem na rynek nowej serii Volvo FH – najlepiej sprzedającego się modelu samochodu ciężarowego w historii firmy – co nastąpi 5 września br., Volvo Trucks przygotowało ogromny projekt medialny. Premierowy pokaz będzie transmitowany na żywo w internecie, dzięki czemu każdy zyska szansę wczesnego zapoznania się z nowym pojazdem.

– Za sprawą nowoczesnej technologii i równoległych prezentacji w wielu krajach, każdy będzie mógł uczestniczyć w tym doniosłym wydarzeniu. O ile nam wiadomo, nikt wcześniej nie zrealizował podobnego projektu – mówi Claes Nilsson, prezes Volvo Truck Corporation.

Bezpośredni udział w uroczystej gali weźmie 2000 osób zgromadzonych w Scandinavium Arena, w Göteborgu. Kolejne 4000 gości zaszczyci swoją obecnością równoległe prezentacje w Madrycie, Birmingham, Paryżu, Rotterdamie i Brukseli. Przekaz na żywo będzie dostępny w miejscach wszystkich tych wydarzeń, a także w internecie, na stronie startowej www.volvotrucks.pl/fh.

Odsłonięcie nastąpi o godzinie 21:00 czasu środkowoeuropejskiego (CET). Wtedy to po raz pierwszy, po pięciu latach intensywnej pracy, nowa seria Volvo FH zostanie pokazana publicznie. Nowy samochód ciężarowy, stanowiący konstrukcyjne rozwinięcie najpopularniejszego modelu Volvo Trucks, Volvo FH, posiada wiele nowych cech. Jedną z najważniejszych nowości są znacznie doskonalsze właściwości jezdne.