VOLVO TRUCK: NOWY DEALER W SIEDLCACH

Sieć dealersko- serwisowa Volvo Trucks w Polsce powiększyła się o kolejny punkt Volvo Truck Center, zlokalizowany w Siedlcach. Nowy punkt powstał z myślą o dużym potencjale działających w rejonie Siedlec Klientów, w celu zapewnienia im łatwego i szybkiego dostępu do szerokiej oferty produktów i usług Volvo.

Punkt Volvo Truck Center w Siedlcach jest wyrazem przyjętej i realizowanej przez Volvo Trucks w Polsce strategii, polegającej na budowie i rozwoju własnych obiektów serwisowych w strategicznych punktach kraju, tak, by udział własnych punktów w całej sieci serwisowej był na poziomie 40-50%.

Nowy punkt serwisowy Volvo Trucks w Siedlcach oferuje Klientom szeroki wachlarz najwyższej jakości usług, świadczonych w zakresie obsługi serwisowej samochodów ciężarowych i autobusów Volvo oraz sprzedaży oryginalnych części zamiennych Volvo.

Punkt w Siedlcach to jeden z ośmiu, w pełni zarządzanych przez Volvo punktów Volvo Truck Center w Polsce i jeden z 45 punktów Volvo Truck Center, jakie obecnie funkcjonują w Regionie Europy Centralno-Wschodniej.

Obok ośmiu punktów Volvo Truck Center, w Polsce działa obecnie 19 autoryzowanych punktów serwisu i sprzedaży oryginalnych części zamiennych Volvo, co łącznie daje liczbę 27 punktów serwisowych samochodów ciężarowych i autobusów Volvo.

W Volvo Truck Center w Siedlcach znajduje się również jeden z 21 punktów sprzedaży samochodów ciężarowych Volvo, jakie w chwili obecnej funkcjonują na terenie Polski.

Nowy punkt Volvo Truck Center zlokalizowany jest w przemysłowej części Siedlec, przy drodze krajowej nr 63 (Siedlce-Sokołów).

Dane teleadresowe nowego punktu:
Volvo Truck Center
Ul. Strzalińska 6
08-110 Siedlce
Tel. (serwis): (25) 794 14 20
Fax: (25) 794 14 21
Tel. (sprzedaż pojazdów): 601 373 198